Ninja Warrior Polska 2023

i

Autor: AKPA

PROGRAMY

Ninja Warrior Polska 2023 - kiedy nowe odcinki w Polsacie? [GODZINA, TRANSMISJA]

2023-10-10 8:13

Ninja Warrior wraca na antenę Polsatu jesienią 2023 roku, a fani programu skaczą z radości. W końcu będą mogli oglądać zmagania uczestników i kibicować im w zdobyciu Góry Midoriyama. Zdradzamy kiedy zostanie wyemitowany premierowy odcinek w telewizji i o której godzinie. Tego nie można przegapić!

Ninja Warrior Polska 2023 - kiedy nowe odcinki w TV? To żadna tajemnica! Ninja Warrior to program typu reality show emitowany na antenie Polsatu dokładnie od 3 września 2019 roku. Oparty na japońskim formacie, w naszym kraju przyjął się znakomicie! Wszystko przez zawodników, którzy zacięcie walczą o dobry czas na torze i o wejście do finału, w którym do zdobycia jest słynna Góra Midoriyama. Komentatorami w Ninja Warrior Polska od pierwszej są dziennikarz sportowy Jerzy Mielewski oraz sportowiec i komentator sportowy Łukasz "Juras" Jurkowski. Pierwszą edycję Ninja Warrior Polska prowadziła natomiast aktorka Aleksandra Szwed, a od drugiej edycji rolę tę przejęła modelka i prowadząca Love Island. Wyspę Miłości - Karolina Gilon. Przed nami ósmy sezon Ninja Warrior Polska, dlatego warto wiedzieć, kiedy będą nowe odcinki w TV.

Czy Polacy znają flagę Polski? SZOK! Test wiedzy wśród turystów #EwelinaPyta

Ninja Warrior Polska 2023 - TRANSMISJA, GODZINA

Kiedy będą nowe odcinki Ninja Warrior Polska w TV? Polsat po raz ósmy pokaże kultowy program, w którym uczestnicy mierzą się z przeszkodami na specjalnym torze. Okazuje się, że kolejna edycja Ninja Warrior Polska będzie miała swoją premierę na początku września. Nowe odcinki programu będzie można oglądać na antenie Polsatu od 5 września, we wtorki o godzinie 20:05. Nowy sezon sportowego reality-show ma liczyć siedem odcinków.

Sonda
Ninja Warrior Polska - oglądasz ten program?