Top Model

i

Autor: AKPA

WIEMY KTO WYGRAŁ

Top model 12 - kto wygrał? Wyniki finału zaskoczyły wszystkich

2023-11-25 21:41

Sława, pieniądze i oczywiście tytuł zwycięzcy dwunastej edycji Top Model. Kto okazał się być najlepszy? Do kogo trafiła nagroda główna w wysokości aż 200 000 złotych? Wyniki finału Top Model 12, który odbył się w sobotę 25 listopada są już znane i dla niektórych są ogromnym zaskoczeniem.

Wszystko co dobre, szybko się kończy. Dwunasta edycja Top Model dobiegła końca, a widzowie poznali osobę, która dołączyła do grona zwycięzców modowego programu. Top Model od lat oparty jest na amerykańskim formacie America’s Next Top Model i cieszy się ogromną popularnością w Polsce. Rozrywkowe show przez lata zdążyło wylansować wiele modelek i modeli, którzy dziś robią ogromną karierę nie tylko w Polsce, ale także na wybiegach poza granicami naszego kraju. Idealnym tego przykładem jest chociażby Klaudia El Dursi, która została prowadzącą Hotelu Paradise, Mateusz Maga, który ma na swoim koncie liczne współprace z prestiżowymi markami takimi jak Gucci czy Prada, a także Karolina Pisarek, Jakub Kosel, Karolina Gilon, Zuza Kołodziejczyk i inni.

Za nami Top Model 12, w którym o nagrodę główną czyli 200 tysięcy złotych, okładkę magazynu i kontrakt z agencją modelek walczyli do końca: Sofia Konecką-Menescal, Dominik Szymański, Wiktoria Darda i Natalia Węgrzynowska. Jaki jest werdykt? Wiemy kto wygrał Top Model 12.

Niespodzianka w Top Model nie spodobała się widzom. Fani są wściekli!

Top Model 12 - WYNIKI

Kto wygrał Top Model 12? Wyniki są już znane. Zwycięzcą edycji, której emisja odbywała się jesienią 2023 roku na antenie TVN i do którego trafiło aż 200 000 złotych został Dominik Szymański.

Sonda
Jesteś zadowolony z werdyktu Top Model 12?