Tomasz Makowiecki z wyczekiwanym utworem. Bardziej niż zwykle to numer, na który czekali fani!

i

Autor: Materiały prasowe Universal Music Polska Tomasz Makowiecki z wyczekiwanym utworem. Bardziej niż zwykle to numer, na który czekali fani!

Tomasz Makowiecki został gangsterem? Odpowiedź znajdziecie w jego klipie

2021-07-13 9:38

Tomasz Makowiecki prezentuje klip do świetnie przyjętego singla Bardziej niż zwykle. W obrazku oglądamy nietuzinkową historię. W rolach głównych: artysta, jego nieustraszona ochroniarz, banda rzezimieszków i intrygująca saksofonistka.

Od wydania albumu Moizm, który w środowisku muzyki alternatywnej jest już uważany za kultowy, minęło już osiem lat. Tomasz Makowiecki tak mówi o najnowszym utworze Bardziej niż zwykle: Zwłaszcza ostatni rok pokazał, że zmiany zawsze były i są nieuniknione. Trudno powiedzieć właściwie, czy ta piosenka jest rodzajem powrotu – czy jeśli pewne rzeczy wymagają większej ilości czasu, to są czymś oderwanym, zupełnie innym od tego, co nastąpiło wcześniej?

Sanah zachwycona swoją fanką. Czegoś tak wzruszającego jeszcze nie widzieliście!Zarówno piosenka, którą napisał Tomek Makowiecki wraz z Michałem Wiraszko, jak i klip wyreżyserowany przez Macieja Buchwalda, mówią o zmianach, innych spojrzeniach, które mogą zarówno przybliżać, jak i oddalać. Więc chyba jedyne co nam pozostało, to bycie otwartymi.