To najbardziej wzruszający odcinek The Voice Kids. Cleo mocno się rozpłakała!

i

Autor: screen z YouTube/The Voice Kids Poland, tiktok/@miki.miki_3 To najbardziej wzruszający odcinek The Voice Kids. Cleo mocno się rozpłakała!

To najbardziej wzruszający odcinek The Voice Kids. Cleo mocno się rozpłakała!

2023-03-07 9:09

Nie milkną echa po sobotnim odcinku The Voice Kids 6, w którym wiele się działo. Nie dość, że widzowie poznali nowych uczestników programu, to jeszcze byli świadkami wielu wzruszających scen. Najbardziej przeżyła to jednak Cleo, która mocno rozpłakała się przed kamerą.

The Voice Kids to program, w którym dzieciaki i młodzież, pokazują światu swój muzyczny talent. Podczas oglądania ich występów nie brakuje zachwyceń, uśmiechu i wzruszeń. Właśnie tak było podczas sobotniego odcinka, który miał miejsce 4 marca. Do tej pory internauci nie mogą przestać rozmawiać o tym, co wydarzyło się na scenie The Voice Kids 6. Przypomnijmy, że w sobotnim odcinku podczas Przesłuchań w Ciemno, poznaliśmy między innymi 9-letnią mieszkankę Lublina - Gracjanę Górka, która wykonała trudny utwór Zdzisławy Sośnickiej pt. Pożegnanie z bajką. Trenerzy byli nią zachwyceni, dlatego nic dziwnego, że po kilkudziesięciu sekundach zdecydowali się odwrócić dwa fotele w jej stronę. Zrobiła to Cleo, a także Tomson i Baron.

Natalia Kucharska & Cleo - Żywioły | Startup Music #1

Cleo rozpłakała się w The Voice Kids 6

Gracjana Górka skradła serca trenerów, ale także widzów przed telewizorami. Mimo iż dziewczynka miała trudną decyzję, to zdecydowała że przygodę w The Voice Kids 6 będzie kontynuować w drużynie Cleo. Po tym wszystkim piosenkarka i Gracjanka, udały się na backstage, gdzie czekała na nich niepełnosprawna siostra dziewczynki. Cleo zrobiła w jej stronę przepiękny gest i wręczyła jej amulet, wypowiadając słowa, że ją również wita w swojej drużynie. Po zaledwie kilku minutach wokalistka wróciła na swój fotel i nie mogła pohamować napływających łez.

- Kto tu ma łezki w oczach? - spostrzegł Tomson tuż po wejściu Cleo. Po tych słowach wokalistka całkowicie się rozkleiła, co próbowała ukryć zasłaniając twarz dłońmi.

- Przepraszam - powtórzyła wielokrotnie przez łzy.

- Misio, daj spokój - uspokajali ją pozostali trenerzy.

- Co się stało? - pytał zaniepokojony Dawid Kwiatkowski.

Cleo była tak przejęta, że nie mogła wydusić z siebie ani słowa. Po chwili jednak powiedziała, że na Gracjankę czekała niepełnosprawna siostra i dodała, że jej rodzina to bardzo dobrzy ludzie. Co zadziało się za kulisami The Voice Kids 6 zarejestrowały kamery. Wzruszającą scenę możecie zobaczyć na nagraniu poniżej.

The Voice Kids - do której drużyny pasujesz najbardziej?

Pytanie 1 z 4
Kto jest Twoim ulubionym trenerem?
Listen on Spreaker.