Pierwsza miłość

i

Autor: AKPA

POLSKIE SERIALE

To koniec Pierwszej miłości? Nieplanowana przerwa zaskoczy fanów serialu

2023-12-21 8:07

Prawdziwi fani serialu "Pierwsza miłość" nie wyobrażają sobie jego zakończenia, ponieważ cały czas z niecierpliwością śledzą losy Marysi, Kingi, która pokonała raka, a ostatnio nawet porwanie małej Marlenki! Niestety nie mamy dobrych wieści. Serial na kilka dni znika z telegazety Polsatu. Kiedy powróci na antenę ponownie? Znamy datę!

"Pierwsza miłość" znika z anteny Polsatu? Czy na długo? Fani serialu są w szoku! "Pierwsza miłość" od lat gości na antenie Polsatu i za wyjątkiem wakacji, serial transmitowany jest od poniedziałku do piątku. Akcja odbywa się we Wrocławiu, gdzie mieszkają między innymi Marysia, Kinga, Marta, Artur, Kaśka, Kamil, Piotrek, Kalina, czy też Karol Weksler. Nie można zapomnieć także o malowniczym Wadlewie, w którym toczą się perypetie innych bohaterów. Śmiałek cały czas konkuruje z Sołtysem, Emilka z Bartkiem spodziewają się dziecka, a córka Kulasa wpadła na ambitny plan wymiany fantów z sąsiadami. Niestety nie mamy dobrych wieści. Serial "Pierwsza miłość" znika niebawem z anteny Polsatu. Wszystko oczywiście przez zbliżające się święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok. 

Sonda Świąteczna - Ewelina pyta i nie błądzi #5

Przerwa w emisji serialu "Pierwsza miłość"

"Pierwsza miłość" znika z anteny Polsatu z powodu świąt Bożego Narodzenia. Ostatni odcinek serialu (3719) przed krótką przerwą zostanie wyemitowany w piątek 22 grudnia. Dalszych losów bohaterów nie obejrzymy ani w poniedziałek 25 grudnia, ani we wtorek 26 grudnia. Kolejny odcinek (3720) pojawi się premierowo na Polsacie w środę 27 grudnia tradycyjnie o godzinie 18:00. To nie koniec zmian. Fani "Pierwszej miłości" muszą być przygotowani na kolejną przerwę w emisji serialu. Nie będzie ona jednak długa, ponieważ wszystko związane jest z Nowym Rokiem, który wypada w poniedziałek 1 stycznia. Wszystko wraca na dobre tory od wtorku 2 stycznia, bowiem właśnie tego dnia o godzinie 18:00 telewizja Polsat wyemituje kolejny odcinek "Pierwszej miłości" i od tego momentu póki co, nie będzie przerw w emisji kultowego serialu.

ZOBACZ TAKŻE: Serialowa Marlenka z Pierwszej miłości nie jest jedna. Córkę Kaliny Domańskiej grają dwie osoby!