Tłusty czwartek 2022: jak zgarnąć zestaw pączków w Radiu SuperNova?

i

Autor: TOMASZ MATUSZKIEWICZ / SUPER EXPRESS BIALYSTOK Tłusty czwartek 2022: jak zgarnąć zestaw pączków w Radiu SuperNova?

Tłusty czwartek 2022: jak zgarnąć zestaw pączków w Radiu SuperNova?

2022-02-22 10:44

Tłusty czwartek 2022 to wyjątkowe święto, w trakcie którego spożywamy bardzo dużą ilość pączków. Według badań przeprowadzonych w 2020 roku, Polacy średnio zjedli 3 pączki w ciągu tego święta. Radio SuperNova ma dla Was masę pączków! Jak je zdobyć?

Tłusty czwartek 2022: jak zgarnąć zestaw pączków w Radiu SuperNova? Odpowiedzi na to pytanie szukają osoby, które uwielbiają słodkie bułeczki z lukrem. Radio SuperNova będzie miało dla Was masę zestawów pączków i rozdamy Wam je już w Tłusty czwartek, 24 lutego 2022 roku. Jeżeli macie ochotę aby je zdobyć to koniecznie przeczytajcie ten artykuł do samego końca.

Jak imprezuje Nowator? W końcu to zdradził! [TYLKO U NAS]

SZYBKIE PYTANIA - B.R.O

Tłusty czwartek 2022: jak zgarnąć zestaw pączków w Radiu SuperNova?

Jest tylko jeden sposób na to, aby zdobyć zestaw pączków od Radia SuperNova w Tłusty czwartek. Jaki? Mianowicie wystarczy słuchać naszego programu od samego rana. Najpierw Kuba Adamiak rozda Wam mnóstwo słodkości w poranku, następnie Piotr Grządkowski i Kasia Żochowska postarają się o dobry nastrój w pracy z pączkami, a później Kamil Kowalski i Piotr Jachim na zakończenie dnia będą mieli dla Was ostatnie zestawy! Słuchajcie Radia SuperNova już w Tłusty czwartek!

Sonda
Tłusty Czwartek 2023. Wolisz pączki czy faworki?