The Voice Senior

i

Autor: AKPA

FINAŁ PROGRAMU

The Voice Senior 2024 - kto wygrał? Zwycięzca jest już znany!

2024-02-18 10:55

Wszystko co dobre, szybko się kończy. Piąta edycja The Voice Senior dobiegła końca. Do kogo trafiła nagroda główna, czyli 50 000 zł, pamiątkowa statuetka i miano najlepszego głosu w Polsce? Zwycięzca jest już znany!

Kto wygrał The Voice Senior 5? Werdykt ciekawi wiele osób, które z jakiegoś powodu nie mogły obejrzeć finału w telewizji na żywo. Niestety wszystko co dobre, szybko się kończy. Widzowie Telewizyjnej Dwójki obejrzeli ostatni odcinek muzycznego show z udziałem osób po 60. roku życia i ich ulubionych trenerów. Przypomnijmy, że w The Voice Senior 2024 na czerwonych fotelach zasiadali: Alicja Węgorzewska, Maryla Rodowicz, Halina Frąckowiak oraz Tomasz Szczepanik. W odcinku finałowym do walki o wygraną stanęli: Regina Rosłaniec, Tadeusz Talarek, Roman Wojciechowski i Piotr Salata. Zwycięzca mógł być tylko jeden i dzięki głosom widzów poznaliśmy następcę Zbigniewa Zaranek, który wygrał 4. edycję The Voice Senior.

ZOBACZ TAKŻE: Tomasz Kammel zmienił nazwisko. Kiedyś popełniono poważny błąd

Najlepsze teksty Maryli Rodowicz z nowego The Voice Senior!

The Voice Senior 2024 - kto wygrał? WYNIKI

Kto wygrał The Voice Senior 2024? Wynik jest już znany! Nagrody główne w postaci pamiątkowej statuetki, bukiet kwiatów, 50 000zł i miano najlepszego głosu w Polsce, powędrowały do Reginy Rosłaniec z drużyny Haliny Frąckowiak.

Regina Rosłaniec wygrała The Voice Senior 5 - kim jest?

Regina Rosłaniec wygrała The Voice Senior 5. Kim jest prywatnie? Jak czytamy na stronie programu:

Jako dziecko przestawała płakać tylko, gdy dawano jej kabel od żelazka - jej pierwszy mikrofon. Do szkoły muzycznej poszła wyłącznie z zazdrości - chciała być taka jak siostra, która już się tam uczyła.

Podjęła naukę w klasie skrzypiec, ale miała tak wrażliwy słuch, że ćwiczyła z… watą w uszach. Wzięła udział w konkursie piosenki studenckiej w Krakowie, gdzie zachwycili się nią Młynarski i Grechuta. Szybko trafiła na kontrakt do Jugosławii i zaczęła śpiewać w hotelach.

Na występie w Splicie poznała Josko – swojego męża, Chorwata. To z miłości do niego Regina wyprowadziła się do Chorwacji, gdzie mieszka już prawie 40 lat. Ostatnio, ze względów osobistych, miała długą przerwę w śpiewaniu. „Voice Senior” to jej wielki powrót na scenę.

Listen on Spreaker.