WERDYKT TZG

Taniec z Gwiazdami 2024 - odcinek 5. Kto odpadł w Wielkanoc z programu? To dopiero niespodzianka!

2024-04-01 9:32

W Niedzielę Wielkanocną widzowie Polsatu mogli śledzić poczynania uczestników na parkiecie Tańca z Gwiazdami. Dla kogo przygoda zakończyła się w piątym odcinku, a tym samym nie będzie mógł walczyć już o kryształową kulę i nagrodę pieniężną? Wszystko jest już jasne.

Taniec z Gwiazdami odcinek piąty - kto odpadł 31.03.2024? Kto pożegnał się z programem w niedzielę wielkanocną? Za nami kolejna, w sumie już piąta niedziela, kiedy to widzowie Polsatu mogli śledzić choreografie uczestników najnowszej edycji Tańca z Gwiazdami, która cieszy się milionową oglądalnością. W premierowym odcinku żadna para nie opuściła programu, jednak w kolejnych odcinkach swoją przygodę z parkietem zakończyli Adam Kszczot, Małgorzata Królikowska-Ostrowska, a w czwartym odcinku aż dwie pary - Filip Chajzer i Beata Olga-Kowalska. Kto dołączył do tego grona po piątym odcinku Tańca z Gwiazdami? Werdykt jest już znany i zaskoczył wszystkich.

ZOBACZ TAKŻE: Allan dostał od mamy prezent warty fortunę. Edyta Górniak ma gest!

Wydało się, jak naprawdę Roksana Węgiel sprawowała się w szkole! Specjalne traktowanie

Taniec z Gwiazdami - kto odpadł w 5 odcinku? [31.03.2024]

Kto odpadł w 5. odcinku Tańca z Gwiazdami? Tydzień temu z programem pożegnały się aż dwie pary. Najmniej głosów otrzymali wówczas Beata Olga Kowalska i Mieszko Masłowski, a także Filip Chajzer i Hanna Żudziewicz. Co wydarzyło się w 5. odcinku? Kto odpadł z tańca z Gwiazdami w Niedzielę Wielkanocną? Werdykt jest już znany. Z programem 31 marca pożegnał się Kamil Baleja i Magdalena Perlińska.

Kolejny, w sumie już szósty odcinek Tańca z Gwiazdami zostanie wyemitowany na żywo 7 kwietnia o godzinie 20:00 w Polsacie. My już nie możemy się doczekać, a Wy?

Listen on Spreaker.