KIEDYŚ I DZIŚ

Tak kiedyś wyglądała Magda Gessler. Dawniej jej fryzura nie była taka bujna

2024-06-17 11:53

Każdy był kiedyś młody i wyglądał zupełnie inaczej niż kiedyś - również Magda Gessler. Okazuje się, że kilkanaście lat temu loki słynnej restauratorki nie były wcale takie bujne, a czasem gwiazda pokazywała się nawet i w wyprostowanych włosach. Jesteście ciekawi jak dawniej wyglądała Magda Gessler? Mamy masę zdjęć, które na pewno wywołają w Was zachwyt!

Magda Gessler słynie ze swojego charakterystycznego stylu, który ciężko podrobić. Barwne stroje, ekstrawaganckie dodatki i burza loków, która zdecydowanie stała się jej znakiem rozpoznawczym. Mało kto wie, ale przygodę z gastronomią rozpoczęła się w Hiszpanii, gdzie pracowała w restauracjach i zbierała doświadczenia kulinarne. Po powrocie do Polski w latach 90., otworzyła pierwszą restaurację "U Fukiera" na warszawskiej Starówce, która szybko stała się jednym z najbardziej prestiżowych miejsc na kulinarnej mapie Warszawy. Rozgłos i niesamowitą popularność przyniósł jej jednak program emitowany na antenie TVN - "Kuchenne rewolucje", który nadawany jest od 2010 roku. Zanim jednak restauratorka została twarzą telewizji, wiodła spokojne życie z dala od mediów i blasków fleszy.

ZOBACZ TAKŻE: Luna zdradziła prawdę o Eurowizji w Polsce? To dlatego możemy nigdy nie wygrać!

Kuchenne rewolucje - Magda Gessler ratuje Łódzką restaurację!

Magda Gessler w młodości

Magda Gessler urodziła się w 1953 roku, więc niebawem będzie świętować swoje 71. urodziny. Jak na swój wiek słynna restauratorka wygląda naprawdę znakomicie, a ci którzy dowiadują się ile ma lat, nie mogą w to uwierzyć. Pełna energii, wigoru, uśmiechu i nienagannego stylu, który stał się jej znakiem rozpoznawczym. Nie można również zapomnieć o bujnych, złotych lokach, które zawsze na ekranach telewizorów wyglądają perfekcyjnie. Jeśli jesteście ciekawi, jak w młodości wyglądała Magda Gessler, dobrze trafiliście. W naszej galerii znajdziecie zdjęcia restauratorki bez doczepów, a nawet takie na których miała uwaga... proste włosy! Zaskoczenie? Będziecie przecierać oczy ze zdumienia kiedy tylko zobaczycie zdjęcia Magdy Gessler sprzed lat.

ZOBACZ TAKŻE: Cena jagodzianki u Magdy Gessler mocno szokuje. Internauci grzmią, a Lara tłumaczy wartość drożdżówki