Doda

i

Autor: AKPA Doda

HITY INTERNETU

Ta dziewczyna ma głos jak Doda. Katharsis w jej wykonaniu to HIT!

2023-07-17 13:21

Doda to królowa polskiej sceny muzycznej, która za każdym razem zniewala wszystkich swoim głosem, ale przy tym również wygląda jak milion dolarów. I choć wydawałoby się, że jej charakterystyczny śmiech i akcent jest nie do podrobienia, to okazuje się, że Doda ma klona. Ta dziewczyna ma identyczny głos jak królowa, a gdy zaśpiewała Katharsis, internautom opadła szczęka!

Doda to królowa polskiej sceny muzycznej, która daje czadu już od 20 lat. Bez żadnego ale należy do najbardziej charakterystycznych osobowości w show biznesie. Choć przez jakiś czas było o niej trochę ciszej, to wróciła z przytupem! Nie dość, że pojawiły się jej nowe single Don't Wanna Hide, Fake Love, Melodia ta i Zatańczę z aniołami, które stały się prawdziwymi hitami, to jeszcze jakiś czas temu gwiazda świętowała w Sopocie okrągłe 20-lecie swojej kariery. Na scenie wystąpiła z Justyną Steczkowską, Michałem Wiśniewskim, Dawidem Kwiatkowskim oraz Beatą Kozidrak, a od całego wydarzenia ciężko było oderwać wzrok! Wróćmy jednak do głosu Dody, który dla wielu osób wydaje się być nie do podrobienia - a jednak! Okazuje się, że królowa ma swojego głosowego sobowtóra, który daje czadu na TikToku. Kim jest dziewczyna, która brzmi identycznie jak Doda?

Sonda
Czy twoim zdaniem Doda jest sexy?

Dziewczyna, która ma identyczny głos jak Doda

To dzieje się naprawdę! Doda ma swojego głosowego sobowtóra, a jest nim Barbara - nauczycielka i tiktokerka, która w aplikacji daje po prostu czadu! To ona mówi jak Doda, akcentuje jak Doda, a internauci nie dowierzają w to, co się dzieje na jej profilu. Niektórzy już nie raz uznali to za fejk, jednak tak nie jest. Barbara potrafi odwzorować głos Dody w 100% i widać, że bawi się przy tym znakomicie. Niedawno wzięła jednak na warsztat piosenkę artystki z 2007 roku. Mowa o kawałku Katharsis, który był pierwszym singlem artystki z jej debiutanckiego, solowego albumu Diamond Bitch. Jako ciekawostkę warto w tym miejscu dodać, że piosenka początkowo nosiła tytuł nie Katharsis, lecz Pożegnanie. 

Zastanawiacie się jak w hitowym kawałku o miłości, poradziła sobie Barbara z TikToka? Będziecie zaskoczeni!

- Fajnie by było jak by Doda zobaczyła, że macie podobne głosy

- Jak bym nie patrzyła na tel to powiedziała bym że na 100 % śpiewa Doda ? sztosik ??

- jak oryginał ???

- Doda ma potężniejszy głos ale pięknie Serio??

- Ciary mam ? Świetnie!

- Ciekawe co by Doda powiedziała jakby dowiedziała się że ma sobowtóra głosowego ?

Szybkie pytania - Doda