T.LOVE z nowym singlem. Ja Ciebie kocham to kandydat na hit wakacji

i

Autor: Jacek Poremba / Universal Music Polska T.LOVE z nowym singlem. Ja Ciebie kocham to kandydat na hit wakacji

T.LOVE z nowym singlem. Ja Ciebie kocham to kandydat na hit wakacji

2022-04-19 10:37

To trzeci singiel T.LOVE promujący najnowszy album Hau! Hau!, który ukaże się już 22 kwietnia. Za muzykę odpowiedzialny jest Jan Benedek, a słowa jak zwykle napisał Muniek Staszczyk.

Ja Ciebie kocham był pierwszym kawałkiem jaki powstał z myślą o albumie „Hau! Hau!” i jest utworem, który go otwiera. Wiosną 2020 jeździłem samochodem po opustoszałych, pandemicznych ulicach Warszawy, po czym wróciłem do domu i w kilka minut napisałam ten tekst do muzyki Janka, którą dostałem kilka dni wcześniej. Uwielbiam ten numer, to jest 100% T.Love w T.Love. Słychać w nim echa kapel, które nas inspirowały na przełomie lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. Klip w reżyserii Jacka Kościuszko z Pawłem Wilczakiem w roli głównej oddaje nastrój współczesnych, ciężkich czasów - mówi Muniek.

Córka B.R.O rozbiła bank! Zosia zaśpiewała hit od sanah

Hau! Hau! to najnowszy i zarazem najbardziej wyszczekany album w dyskografii T.LOVE! Wyszczekany w podwójnym znaczeniu. Szacowny 40-latek szczeka głośno, konkretnie i na temat, zwłaszcza, że ma się czym chwalić bo na jubileuszowym torcie ma aż dwie wisienki! W 2022 roku przypada również 30-tka albumu „King”, nagranego w kultowym składzie z Jankiem Benedekiem, kompozytorem wszystkich utworów z tego najlepszego, rockowego - zdaniem dziennikarzy muzycznych – krążka lat 90. Nowy materiał jest strzałem za 10 punktów! Z dziesięcioma impresjami Muńka powstałymi do kompozycji Janka, ze społeczno-politycznym drugim dnem ale przede wszystkim z pro-ludzkim przesłaniem. Muniek & T.LOVE się nie zmieniają, jedynie poddają muzycznemu, nieco nowocześniejszemu podrasowaniu, co wychodzi im tylko podwójnie na dobre – wierni fani mają co lubią, nowi coś znanego we współczesnym wydaniu.

Smolasty (Szybkie Pytania)