B.R.O w Radiu SuperNova

i

Autor: Jakub Adamiak

Szybkie pytania z B.R.O - gdzie pierwszy raz się pocałował? [ZAPOWIEDŹ]

2022-01-26 15:00

Jakub B.R.O Birecki był gościem programu Szybkie pytania u Pawła Wiszniewskiego. Odpowiedział na wiele pytań dotyczących swojego życia prywatnego ale również i zawodowego. Mamy dla Was przedpremierowy fragment! Koniecznie musicie go zobaczyć.

Jakub B.R.O Birecki to raper, który współpracuje między innymi z Ekipą Friza i Genzie. Artysta odwiedził nasze studio telewizyjne i odpowiedział na pytania naszych słuchaczy i Pawła Wiszniewskiego. Wśród nich było między innymi gdzie pierwszy raz się całował ze swoją małżonką. Odpowiedź na to pytanie może nie być zbyt oczywista, bo Birecki nie wybrał ani Paryża, ani innego romantycznego miejsca. Zobaczcie zapowiedź Szybkich pytań z B.R.O.

Szybkie pytania - B.R.O [TRAILER]

Szybkie pytania z B.R.O - kiedy premiera?

Szybkie pytania to cykl rozmów z gwiazdami, które muszą odpowiedzieć na nietypowe pytania przygotowane przez Pawła Wiszniewskiego i naszych słuchaczy. W 2022 roku pierwszym artystom, który się z nimi zmierzy jest Jakub B.R.O Birecki. Premiera Szybkich pytań z B.R.O już w poniedziałek, 31 stycznia 2022 roku, o godzinie 15:00 na www.radiosupernova.pl.

Sonda
Kogo mamy zaprosić do Szybkich Pytań?

Kim jest Jakub B.R.O Birecki?

Jakub B.R.O Birecki to polski raper i producent muzyczny. W młodości piłkarz Startu Otwock i juniorskich drużyn Polonia Warszawa. Karierę muzyczną rozpoczął w 2009 roku nielegalem Univers Story. Następnie ukazały się kolejne wydawnictwa Bireckiego: Next Level i minialbum Next Seven. W 2019 roku artysta wystąpił na Polsat SuperHit Festival z utworem Mówiła mi, za który otrzymał potrójną platynową płytę. W 2020 roku ukazały się dwa wydawnictwa. Rapowe Next Level 3, oraz popowo-funkową Delorean. Obydwa longplaye tworzą spójną całość. Raper zaskoczył wtedy swoim nowym muzycznym obliczem. Pod koniec 2020 roku podjął współpracę z Karolem Frizem Wiśniewskim i całą Ekipą. Został songwriterem i trenerem wokalnym Youtuberów. Napisał kilkanaście utworów na debiutancki album influencerów Ekipa - Sezon 3, który już w przedsprzedaży pokrył się platyną. Od 31 stycznia 2022 roku, występuje w serialu Bunt produkcji TVN.