Szybkie Pytania - Sobota

i

Autor: SuperNova Szybkie Pytania - Sobota

Szybkie Pytania - Sobota. Dlaczego woli twórczość Maty, a nie Kizo? WIDEO

2022-06-13 14:09

Sobota, a właściwie Michał Sobolewski to polski raper, który działalność artystyczną rozpoczął pod koniec lat '90. Zastanawialiście się kiedykolwiek jakie skrywa tajemnice? My już to wiemy, ponieważ odkrył karty w specjalnym odcinku Szybkich Pytań. Czy poradził sobie z nimi śpiewająco? Przekonajcie się sami.

Szybkie Pytania to energiczny format Radia SuperNova, w którym największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej zdradzają swoje tajemnice. Przy pomocy czerwonego guzika losują numerki, pod którymi kryją się niebanalne pytania od Pawła Wiszniewskiego. Była już Viki Gabor, Bryska, Gromee, MiłyPan, Smolasty, a także wielu innych artystów, którzy specjalnie dla Was odpowiadając z pozoru na łatwe pytania, odkryli swoje karty. Kolejną gwiazdą, która pojawiła się na ekranie jest raper Sobota. Pod tym pseudonimem od lat skrywa się Michał Sobolewski, który ma na swoim koncie wiele hitowych kawałków. Mowa o numerach takich jak: Przepraszam, Hej jak leci, VII Nie kradnij, czy też najświeższy kawałek z Magda Femme - Przymierzam Cię. Sobota ma na swoim koncie także walkę na Fame MMA 8 oraz na Prime Show MMA.

Sobota to gość kolejnego odcinka Szybkich Pytań. Przed naszymi kamerami odpowiedział na niebanalne pytania, dzięki czemu zdradził wiele tajemnic! Zastanawiacie się kiedy zapalił pierwszego papierosa? Dlaczego woli twórczość Maty, a nie Kizo i czemu nie zna żadnego języka obcego? Odpowiedzi na te i inne pytania poznacie w wideo poniżej!

Szybkie Pytania - Sobota