Syn Michała Wiśniewskiego współpracuje z Roxie Węgiel

i

Autor: AKPA Syn Michała Wiśniewskiego współpracuje z Roxie Węgiel

Syn Michała Wiśniewskiego z Roxie Węgiel. To dopiero niespodzianka!

2022-08-31 10:09

Roxie Węgiel i Xavier Wiśniewski? To dopiero niespodzianka! Dwójka młodych i utalentowanych artystów z naszego kraju połączyła siły i wyszła z tego nowa piosenka Roksany Węgiel, która zbiera same pozytywne opinie. Co ciekawe, towarzyszy jej również teledysk w którym można zobaczyć syna Michała WIśniewskiego. Sprawdźcie szczegóły.

Roksana Węgiel i Xavier Wiśniewski połączyli siły - to dopiero niespodzianka! Roxie to artystka, której nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. To ona wygrała pierwszą edycję The Voice Kids, zachwyciła wszystkich w Mińsku na Eurowizji Junior 2018, zdobywając tym samym nagrodę główną. Następnie krok po kroku spełniała swoje marzenia, dlatego dziś można śmiało nazwać ją wielką gwiazdą. Roksana Węgiel dorasta na naszych oczach, a sukcesy które osiąga są spektakularne. Niedawno w sieci pojawiła się muzyczna nowość, która cały czas zbiera pozytywne komentarze, a jej tekst napisała między innymi sama Roxie! "Głośniej" idealnie wpisuje się w taneczny, głośny beat, ale jest też swoistym protestem w imieniu girls' power. Czytamy pod opisem teledysku, że dziewczyny wcale nie powinny być grzeczne i siedzieć cicho, a dziś muszą walczyć o swoje i nie bać się po to sięgać.

ZOBACZ TAKŻE: Spełnij swoje marzenie i nagraj piosenkę z Cleo! Konkurs Startup Music wystartował!

Szybkie pytania - Cleo

Roksana Węgiel współpracuje z synem Michała Wiśniewskiego

Piosence "Głośniej" towarzyszy również teledysk, który od pierwszych sekund przyciąga uwagę widza. Od razu widać w nim Roksanę Węgiel, a także syna Michała Wiśniewskiego. Xavier, bo tak się nazywa ma dziś 20 lat i odziedziczył smykałkę do muzyki po tacie. Kocha śpiewać, lubi tańczyć, a do tego świetnie wygląda w kamerze. Syn Marty Wiśniewskiej i Michała Wiśniewskiego wkroczył niedawno w dorosłość, koncertuje, ale jest również przy swoich rodzicach na ważnych wydarzeniach muzycznych. Teraz Xaviera Wiśniewskiego można oglądać w najnowszym teledysku do piosenki "Głośniej". Zaskoczeni? Zobaczcie co z tego wyszło!

Roksana Węgiel - jak dobrze znasz jej piosenki?

Pytanie 1 z 6
W utworze Anyone I Want to Be, Roksana Węgiel śpiewa: Mam niepokorny stan