Anna Lewandowska

i

Autor: AKPA Anna Lewandowska

Anna Lewandowska pręży kształty na TikToku. Fani z całego świata podziwiają jej ciało!

2022-08-30 18:57

Anna Lewandowska to nie tylko żona piłkarza, ale także znana sportsmenka. Jej figura zachwyca dosłownie wszystkich, jednak tym razem internauci oszaleli na ten widok! Celebrytka pokazała się w samym bikini i się zaczęło. Ciężko oderwać od niej wzrok!

Anna Lewandowska to nie tylko żona piłkarza, ale także trenerka personalna, dietetyczka i oczywiście sportsmenka. Aktywność fizyczna jest w jej życiu od 11. roku życia, kiedy to zaczęła trenować karate za namową swojego wujka. Krok po kroku doskonaliła swoje umiejętności, a ciężką pracą i treningami osiągnęła sukces. Dziś jest jedną z popularniejszych gwiazd nie tylko w Polsce, ale i na świecie, a jej treningi i przepisy, zmieniają życie niejednej osoby. Anna Lewandowska dba nie tylko o kondycję i samopoczucie Polek, ale także o siebie. Mimo dwóch ciąż, jej ciało wygląda rewelacyjnie, a sześciopak na brzuchu robi na wszystkich ogromne wrażenie!

Szybkie pytania - Doda

Anna Lewandowska w bikini

Anna Lewandowska pochwaliła się figurą na TikToku. Sportsmenka zaczęła prężyć swoje ciało, mając na sobie tylko bikini! Nie dość, że uwagę przykuwa jej wysportowana figura, to jeszcze opalenizna zrobiła dodatkową furorę. Od jej zgrabnego ciała ciężko oderwać wzrok - przekonajcie się sami!

- Co to za ciało !!! Sztos ?

- to jest nieludzkie mieć takie ciało ?♥️??? 1 września idę na siłkę !

- wiem, że nie powinno się patrzeć na kobiety z perspektywy wyglądu, ale wygląda Pani mega ?

- Aj ten Robercik to ma Piękną Kobietę ? No co mogę powiedzieć więcej on ma wszystko...Super ? Pozdrawiam

Sonda
Czy podoba ci się Anna Lewandowska?