Justyna Steczkowska z synem Leonem Myszkowskim

i

Autor: AKPA Justyna Steczkowska z synem Leonem Myszkowskim

Syn Justyny Steczkowskiej wyrósł na przystojniaka i też śpiewa! Kim jest Leon Myszkowski?

2022-06-10 15:01

Owocem związku Justyny Steczkowskiej i jej męża, jest trójka dzieci - Leon, Stanisław oraz Helena. Leon Myszkowski to najstarszy syn piosenkarki, który jak się okazuje poszedł w muzyczne ślady mamy. Spełnia się jako DJ, ale na swoim koncie ma także karierę modela, debiut pisarski i program kulinarny, który prowadził w sieci. Poznajcie go bliżej.

Kim jest Leon Myszkowski? To oczywiście najstarszy syn Justyny Steczkowskiej, o którym w ostatnim czasie jest naprawdę głośno. Wszystko za sprawą klubowego kawałka, który zrobił dla mamy ze swoim przyjacielem z zespołu Mike & Laurent, który tworzą. Jak widać w ich żyłach płynie ta sama, muzyczna krew, a twórczość młodego artysty zaczyna powoli wpadać do szerszego grona odbiorców. Leon Myszkowski w branży show-biznesu jest od małego. To zasługa jego popularnej i lubianej mamy, ale także tego że jako dorosły mężczyzna, próbował swoich sił w modelingu. Oprócz tego Leon zaliczył debiut pisarski w postaci książki kucharskiej, a nawet prowadził własny program o gotowaniu w internecie. Aktualnie spełnia się w roli agenta nieruchomości, a także jako DJ.  Co jeszcze musicie o nim wiedzieć?

Te polskie gwiazdy zmieniły swoje imię lub nazwisko. Będziesz w szoku jak naprawdę się nazywają!

1. urodziny Radia SuperNova Łódź

Leon Myszkowski - wiek, wzrost

Ile lat ma Leon Myszkowski? Syn Justyny Steczkowskiej urodził się 1 września 2000 roku. Jak łatwo można obliczyć, artysta w 2022 skończy 22 lata. Ile ma wzrostu? Choć nie znajdziemy dokładnej informacji na ten temat, to możemy się domyślać, że należy do grona wysokich mężczyzn.

Leon Myszkowski - partnerka

Kim jest dziewczyna Leona Myszkowskiego? Syn Justyny Steczkowskiej od jakiegoś czasu związany jest Ksenią Ngo, która jest od niego starsza o 11 lat. Dziewczyna z wykształcenia jest kosmetologiem i prężnie rozwija swój własny biznes, działając również w social mediach. Co ciekawe, zakochani prowadzą wspólne konto na TikToku @kseon007, które cieszy się popularnością.

Leon Myszkowski - wykształcenie

Zastanawiacie się jakie wykształcenie ma syn Justyny Steczkowskiej? Okazuje się, że artysta skończył Liceum Filmowe Przy Warszawskiej Szkole Filmowej. Nie poszedł na studia, lecz spełnia się w branży muzycznej - między innymi jako DJ, a także pracuje jako agent nieruchomości.

Co robili zanim byli sławni? Nie zgadniecie gdzie pracował Marcin Miller, Cleo i inni

Leon Myszkowski - Instagram

Leon Myszkowski jest aktywny na Instagramie. Znajdziecie go na jego oficjalnym profilu @leon_myszkovsky, a także na koncie muzycznej grupy, którą tworzy wspólnie z przyjacielem @mikeandlaurent.