Sylwia Bomba, Grzegorz Collins

i

Autor: AKPA

HITY INTERNETU

Sylwia Bomba z "Gogglebox" rozśmieszyła internautów. Wszystko przez zamianę ról ze swoim partnerem!

2023-11-06 9:13

Gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem" rozśmieszyła widzów. Wszystko przez zabawne nagranie, na którym widać jak zamieniła się rolami ze swoim nowym partnerem. Sylwia Bomba na chwilę została mężczyzną, a jej ukochany Grzegorz Collins kobietą. Pękniecie ze śmiechu!

Sylwia Bomba jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Celebrytka zasłynęła przez komentowanie programów i urywków seriali w telewizji TTV. Widzowie od razu polubili ją w duecie z Ewą Mrozowską, które na kanapie dawały czadu! Jeszcze większą rozpoznawalność przyniosły jej social media, gdzie stała się prawdziwą influencerką razem ze swoją córką Antosią. Współprace, reklamy, relacje z głośnych imprez i ścianek, metamorfozy domu i... zabawne filmiki. Ten najnowszy wzbudził ogromne zainteresowanie internautów, a wszystko przez zamianę ról z jej nowym partnerem Grzegorzem Collinsem. Para od dłuższego czasu jest razem, jednak dopiero w połowie października zdecydowali się pokazać publicznie podczas Wieczoru Charytatywnego Gwiazd Dobroczynności. Następnie zakochani zaczęli coraz śmielej relacjonować swoje uczucie w sieci, a ostatnio poszli nawet o krok dalej i nagrali zabawne wideo!

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Sylwia Bomba i Grzegorz Collins rozśmieszają internautów. Zamienili się rolami

Wygląda na to, że zakochani czują się bardzo dobrze w swoim towarzystwie i mają podobne poczucie humoru! Sylwia Bomba i Grzegorz Collins postanowili zamienić się rolami i... ona została nim, a on nią. Co z tego wyszło? Na pewno to, że on potrafi zebrać się w kilka minut, a ona potrzebuje na to o wiele więcej czasu. W najnowszej rolce, która znalazła się na Instagramie, para pokazała w zabawny sposób jak wyglądają ich poranki. Najpierw Sylwia Bomba zmieniła się w swojego faceta i pokazała, jak rozpoczyna poranek, a następnie z łóżka wstał on... Grzegorz Collins przebrany za kobietę. Przy nagraniu tego filmiku z pewnością było kupę śmiechu! Przekonajcie się sami oglądając poniższe wideo.

Jak widać to jeszcze nie koniec. Sylwia Bomba i Grzegorz Collins postanowili kontynuować zabawny kontent i już niedługo z pewnością zaskoczą nas kolejnym nagraniem z zamianą ról.