Sylwester z Dwójką 31.12.2021: kto wystąpi? O której oglądać w TV?

i

Autor: TVP Sylwester z Dwójką 31.12.2021: kto wystąpi? O której oglądać w TV?

Sylwester Marzeń z Dwójką 31.12.2021: kto wystąpi? O której oglądać w TV?

2021-12-26 16:00

To będzie wyjątkowa i niepowtarzalna noc, podczas której miliony Polaków będą wspólnie witać Nowy Rok w zimowej stolicy Polski, do której po rocznej przerwie powraca Sylwester Marzeń z Dwójką. Dzięki nowoczesnej, multimedialnej scenie na Górnej Równi Krupowej widzowie oraz publiczność będą najbliżej gwiazd w towarzystwie artystów polskich i światowych scen.

Sylwester Marzeń z Dwójką 31.12.2021: kto wystąpi? O której oglądać w TV? Sylwester Marzeń z Dwójką to spektakularne widowisko podczas, którego będzie można podziwiać pokazy pirotechniczne, występy kilkudziesięciu najlepszych tancerzy w Polsce w przygotowanych specjalnie na tę wyjątkową noc choreografiach, ponad 1000 metrów kwadratowych ekranów LED, około 1500 świateł i laserów oraz wyjątkowa scenografia przeniosą nas w świat zimowej krainy. Jak w każdym królestwie, także tym w Zakopanem, nie może zabraknąć - królowej.

SuperNova LIVE: Magda Bereda w szczerej rozmowie z Pawłem Wiszniewskim

Sylwester Marzeń z Dwójką 31.12.2021: kto wystąpi?

Królewskie insygnia podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką dzierżyć będzie legenda polskiej estrady, bohaterka biograficznego filmu dokumentalnego zrealizowanego przez telewizję publiczną Maryla. Tak kochałam, trenerka trzeciej edycji hitowego show z udziałem seniorów The Voice Senior, którego premiera już 1 stycznia 2022 r. o godz. 20:00 w TVP2, autorka wielu przebojów i wyjątkowa osobowość - Maryla Rodowicz. Tego wieczoru na roztańczonej sylwestrowej scenie nie zabraknie polskich i zagranicznych gwiazd oraz ich największych przebojów. Podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką usłyszymy m.in.: Zenona Martyniuka, Roxie Węgiel, Sławomira, Thomasa Andersa, Boys, Darię, Pięknych i Młodych, Rafała Brzozowskiego, Karolinę Stanisławczyk, Weekend, The Music From ABBA - Arrival From Sweden, Mig, Kubę Szmajkowskiego, Francesco Monte, Milano, Odessa Band, Defis, Classic, Baciary, Playboys oraz Senhit. Telewizja Polska do wspólnej zabawy zaprosiła także gwiazdy, które odniosły międzynarodowy sukces, ich nazwiska i tytuły utworów, które wykonają poznamy już niebawem. O doskonałą atmosferę zadbają: Małgorzata Tomaszewska, Izabella Krzan, Ida Nowakowska, Tomasz Kammel, Rafał Brzozowski oraz Norbi.

Sylwester Marzeń z Dwójką: o której oglądać?

Sylwester Marzeń z Dwójką został zaplanowany na piątek, 31 grudnia 2021 roku. Transmisja rozpocznie się punktualnie o godzinie 20:00 na antenie TVP 2.