Sylvia Novak z utworem o tolerancji! Tacy sami to mocny przekaz

i

Autor: Agencja fotograficzna Metro / materiały prasowe Sylvia Novak z utworem o tolerancji! Tacy sami to mocny przekaz

Sylvia Novak z utworem o tolerancji! Tacy sami to mocny przekaz

2021-11-26 8:00

Młoda, utalentowana Sylvia Novak stworzyła utwór o tolerancji w klimacie lat 80-tych. Przekaz piosenki jest jeden - wszyscy jesteśmy tacy sami i każdy z nas ma prawo do szacunku i tolerancji. Czy będzie to hit nadchodzących miesięcy?

Tacy sami to najnowszy kawałek od wokalisty Sylwii Nowak. Młoda artystka postanowiła tym razem zaprezentować utwór, który pokaże w jaki sposób powinniśmy traktować się nawzajem. Piosenka osadzona jest klimatem w latach 80-tych. Muzyczna opowieść przenosi nas do wyjątkowego świata, który jest ponad podziałami i nie musimy przejmować się tym co inni o nas myślą. Nowak stawia również na to, aby nie szufladkować osób, a także nie przypinać żadnych metek. 

Piszą ten utwór chciałam przedstawić swoje stanowisko dotyczące tolerancji i akceptacji. Żyjemy w czasach, w których bardzo modne są podziały. Łatwo przypisujemy stereotypy i krzywdzące opinie. W klipie wzięło udział wielu moich przyjaciół znanych z pierwszych stron gazet, którzy reprezentują różne społeczne środowiska, a na co dzień mierzą się ze stereotypowymi ocenami. Najważniejszym przekazem jednak jest fragment utworu: A gdyby tak po prostu zapomnieć ile nas dzieli? - mówi Sylvia Novak o utworze.

Klip do utworu Tacy sami jest utrzymany w prostej stylistyce. Sylwia postawiła na przekaz, który przez cały czas przewija się w teledysku. Na ekranie zobaczymy gwiazdy Królowych życia, Ninja Warrior, dziennikarzy, influencerów czy pisarzy. Premiera numeru już w piątek, 26 listopada 2021 roku, na kanale YouTube Sylvii Novak.

Sylvia Novak - kim jest?

Sylvia Novak to młoda i utalentowana wokalistka, aktorka i influencerka. Przygodę z muzyką zaczęła w wieku 4 lat, kiedy to śpiewała swojemu dziadkowi Stanisławowi. Uczęszczała do Szkoły Muzycznej pierwszego stopnia im. Grażyny Bacewicz w Radomsku w klasie fortepianu. Śpiewu uczyła się również u Elżbiety Zapędowskiej, która powiedziała: Masz coś magicznego w oczach i głosie, ciebie dziewczyno się zapamiętuje!. Novak wystąpiła ostatnio w jednym z najpopularniejszych seriali w Polsce - Pierwsza miłość w telewizji Polsat. Wcześniej można było ją zobaczyć między innymi w Miłości na bogato czy w produkcjach Patryka Vegi. Wystąpiła również w sesji dla magazynu Playboy. Sylvia na Instagramie na ponad 200 tysięcy obserwujących.