Świat według Kiepskich znika z anteny! Szokująca decyzja Polsatu?

i

Autor: TOMASZ GOLA / SE / EAST NEWS Świat według Kiepskich znika z anteny! Szokująca decyzja Polsatu?

Świat według Kiepskich znika z anteny! Szokująca decyzja Polsatu?

2021-11-23 15:09

Świat według Kiepskich zniknie z anteny? Od października 2021 roku, można oglądać nowe odcinki kultowego sitcomu Polsatu. To już 30. sezon i niestety okazuje się, że widzowie nie tęsknili za przygodami mieszkańców kamienicy przy Ćwiartki.

Świat według Kiepskich znika z anteny! Szokująca decyzja Polsatu? To pytanie zadają sobie wszyscy fani kultowego sitcomu. Do tej pory nowe odcinki były pokazywane w środy o godzinie 20:05. Obecni są w nich Ryszard Kotys i Dariusz Gnatowski. Dlaczego? Wszystko przez to, że były kręcone one przed wybuchem pandemii i śmiercią aktorów. Fani narzekali, że brakuje poczucia humoru, a zmiany w obsadzie nie pomogły. Do serialu dołączyła między innymi Hanna Śleszyńska.

Dograł się do Kolońska i Szlugi teraz 'woła' na całość! Viral z TikToka do odsłuchu w całości

SuperNova LIVE: Ania Wyszkoni w przepięknym koncercie!

Świat według Kiepskich znika z anteny!

Super Express zapytał Magdę Kowalik z działu Promocji i PR Polsatu co się dzieje z serialem Świat według Kiepskich.

Zmiana godziny emisji serialu wynika z faktu, żę stacja podjęła decyzję o modyfikacji układu ramówki. Zmiany obowiązują od 1 grudnia - powiedziała w rozmowie z gazetą Kowalik.

Kiedy Spotify Wrapped 2021? Jak sprawdzić, czego się słuchało?

Warto zaznaczyć, że wielką fanką produkcji jest Nina Terentiew - dyrektor programowa. Okazuje się, że serial kręci się i nadal będzie się kręcił, ponieważ to wielka tradycja Polsatu. Czy faktycznie serial Świat według Kiepskich powróci do ramówki wiosną 2022 roku? Odpowiedź na to pytanie zapewnie poznamy najwcześniej w lutym.

Sonda
Co sądzisz o nowych odcinkach "Świata według Kiepskich"?