SuperStar: Magda Bereda czuje się bezpiecznie w bluzie w rozmiarze L? [WYWIAD]

i

Autor: Radio SuperNova SuperStar: Magda Bereda czuje się bezpiecznie w bluzie w rozmiarze L? [WYWIAD]

SuperStar: Magda Bereda czuje się bezpiecznie w bluzie w rozmiarze L? [WYWIAD]

2021-09-29 15:21

Magda Bereda będzie gościem programu SuperStar u Pawła Wiszniewskiego. Młoda i zdolna artystka zdradzi między innymi jak powstawał najnowszy singiel Bluza w rozmiarze L, a także w jaki sposób rozpoczynała swoją muzyczną karierę. Kiedy słuchać rozmowy z Magdą Beredą?

Magda Bereda będzie gościem programu SuperStar w Radiu SuperNova. Młoda artystka w rozmowie z Pawłem Wiszniewskim opowie między innymi o swoich początkach muzycznej kariery. Okazuje się, że znana Youtuberka nie zaczynała od wielkich talent-show a od... internetowych coverów. Paweł zapytał Beredę także o najnowszy singiel Bluza w rozmiarze L, oraz w jaki sposób powstawała jej debiutancka płyta. Kiedy słuchać rozmowy Pawła Wiszniewskiego z Magdą Beredą?

Magda Bereda w szczerym wywiadzie! Artystka zaprezentowała przedpremierowo Bluzę w rozmiarze L

Magda Bereda w coverze Dua Lipy dla Radia SuperNova

SuperStar z Magdą Beredą: kiedy i o której słuchać?

Cała rozmowa Pawła Wiszniewskiego z Magdą Beredą do usłyszenia już w sobotę i niedzielę, 2 i 3 października na antenie Radia SuperNova. Cały wykaz częstotliwości, w jakich miastach nadajemy znajdziecie TUTAJ. Jeżeli nie ma Radia SuperNova w Waszym mieście, możecie za darmo pobrać naszą aplikację na system iOS i Android - instrukcję znajdziecie TUTAJ.

Agnieszka Rylik: to nie był łatwy program. Wróciłam ze skręconą nogą [WYWIAD]

SuperStar emitowany jest na antenie Radia SuperNova w każdy weekend od godziny 10:30.