SuperStar: Julia Wieniawa w szczerym wywiadzie. Kiedy i o której słuchać?

i

Autor: Radio SuperNova SuperStar: Julia Wieniawa w szczerym wywiadzie. Kiedy i o której słuchać?

SuperStar: Julia Wieniawa w szczerym wywiadzie. Kiedy i o której słuchać?

2021-10-12 13:38

Julia Wieniawa będzie gościem najbliższej odsłony programu SuperStar w Radiu SuperNova. Paweł Wiszniewski zapyta znaną aktorkę i piosenkarkę między innymi oto, w jaki sposób powstawał najnowszy singiel Na Darmo, a także ile godzin spędziła na planie teledysku. Kiedy i o której godzinie słuchać SuperStar w Radiu SuperNova? Podrzucamy Wam garść informacji na ten temat.

SuperStar: Julia Wieniawa w szczerym wywiadzie. Kiedy i o której słuchać? Na to pytanie szukają odpowiedzi wszyscy fani Julii Wieniawy. Nie jest to dziwne, ponieważ aktorka i piosenkarka ma ogromną ilość obserwujących w mediach społecznościowych. W trakcie najbliższego wydania programu SuperStar, Julia Wieniawa opowie Pawłowi Wiszniewskiemu między innymi o tym, w jaki sposób powstawał utwór Na Darmo. Wieniawa zdradziła, że na planie teledysku wraz z całą ekipą spędziła aż... 18 godzin. Kiedy i o której godzinie słuchać rozmowy Pawła Wiszniewskiego z Julią Wieniawą w ramach SuperStar?

SuperNova LIVE - Roksana Węgiel - materiał zza kulis

SuperStar: Julia Wieniawa w szczerym wywiadzie. Kiedy i o której słuchać?

Paweł Wiszniewski na antenie Radia SuperNova swój program prowadzi w każdą sobotę i niedzielę od godziny 10:30 do godziny 18:30. W krótkich wejściach antenowych, pyta gwiazdy polskiej sceny muzycznej oto, co u nich aktualnie słychać. Najbliższym gościem Pawła Wiszniewskiego będzie piękna i uzdolniona Julia Wieniawa.

B.R.O wspiera młodych artystów! Na streamach będzie uczył robienia beatów

Rozmowy Pawła Wiszniewskiego z Julią Wieniawą będziecie mogli usłyszeć już w sobotę i niedzielę, 16 i 17 października 2021 roku, od godziny 10:30.