SuperStar jesień 2021: nowy sezon otwieramy z Roksaną Węgiel! Kiedy słuchać rozmowy Pawła Wiszniewskiego?

i

Autor: Radio SuperNova SuperStar jesień 2021: nowy sezon otwieramy z Roksaną Węgiel! Kiedy słuchać rozmowy Pawła Wiszniewskiego?

SuperStar jesień 2021: nowy sezon otwieramy z Roksaną Węgiel! Kiedy słuchać rozmowy Pawła Wiszniewskiego?

2021-08-30 15:07

SuperStar to wyjątkowy cykl rozmów z gwiazdami polskiej sceny muzycznej. W trakcie rozmowy, Paweł Wiszniewski, stara się dowiedzieć jak najwięcej o danym artyście, a także sprawić, aby cały wywiad przebiegał w domowej atmosferze. Pierwszy gościem nowego sezonu SuperStar będzie... Roksana Węgiel. Kiedy słuchać rozmowy Pawła Wiszniewskiego?

Paweł Wiszniewski rusza z nowym sezonem programu SuperStar na antenie Radia SuperNova. To będzie jesień pełna gwiazd, które bardzo dobrze są Wam znane z anteny Radia SuperNova. Na pierwszy ogień idzie młoda, utalentowana i zdolna Roksana Węgiel. Artystka, która ostatnio podbija internet i stacje radiowe hitem Korona, zdradzi między innymi w jaki sposób powstawał jej największy hit, a także opowie o współpracy z Ekipą Friza. Przypomnijmy, że Węgiel wystąpiła w teledysku, a także nagrała z Youtuberami utwór Napad na bank, który ma kilkanaście milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Paweł Wiszniewski pokaże również całkowicie nowe oblicze gwiazdy!

SuperNova Live: Natalia Nykiel zaprasza na wyjątkowe wydarzenie!

B.R.O o współpracy z Ekipą i swoim nowym singlu

SuperStar jesień 2021: kiedy słuchać rozmowy z Roksaną Węgiel?

SuperStar z Roksaną Węgiel, będziecie mogli posłuchać już w sobotę i niedzielę, 4 i 5 września 2021 roku, od godziny 10:30 na antenie Radia SuperNova. Jeżeli jednak przegapicie rozmowę Pawła Wiszniewskiego z Roksaną Węgiel, to nic straconego. W poniedziałek, 6 września 2021 roku, będziecie mogli posłuchać jej w zakładce PODCASTY.

Sonda
Jaką gwiazdę chcielibyście usłyszeć w programie SuperStar?