SuperNova w samo południe wraca po przerwie! Artur Jarząbek znowu w akcji!

i

Autor: Radio SuperNova SuperNova w samo południe wraca po przerwie! Artur Jarząbek znowu w akcji!

SuperNova w samo południe wraca po przerwie! Artur Jarząbek znowu w akcji!

2021-08-17 14:01

Po wakacyjnej przerwie wraca Wasz ulubiony program w Radiu SuperNova. SuperNova w samo południe ponownie stanie na straży wszystkich słuchaczy, a także poruszy tematy, o których będzie głośno mówić w domu, w pracy czy na lunchu ze znajomymi.

SuperNova w samo południe wraca po przerwie! Artur Jarząbek znowu w akcji! Artur Jarząbek wraca po wakacyjnej przerwie ze swoim programem SuperNova w samo południe. Po raz kolejny zajmiemy się ważnymi sprawami dla Was i staniemy na straży prawdy. Będziemy patrzeć politykom na ręce, ale nie tylko. Poruszymy tematy, o których głośno mówi internet, ale również sprawdzimy czym żyje ulica. Kiedy słuchać programu SuperNova w samo południe?

Grzegorz Rosiński w urodziny: Thorgal powstał przez przypadek

B.R.O o współpracy z Ekipą i swoim nowym singlu

SuperNova w samo południe: kiedy i o której słuchać?

Program Artura Jarząbka SuperNova w samo południe wraca po wakacyjnej przerwie. Ponownie będziecie mogli posłuchać naszego dziennikarza w akcji już od poniedziałku, 23 sierpnia 2021 roku, punktualnie o godzinie 12:00.

Nowy wykaz lektur szkolnych od 1 września 2021 r. Jakie będą obowiązywać? Szykuje się SPORO ZMIAN

Pamiętajcie, że wszystkie dotychczasowe odcinki programu SuperNova w samo południe, możecie posłuchać w naszej zakładce Podcasty.