SuperNova LIVE - wyjątkowe zdjęcia zza kulis koncertu Roksany Węgiel

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS

SuperNova LIVE: występ Roksany Węgiel coraz bliżej! Kiedy i o której oglądać koncert?

2021-10-14 10:00

Roksana Węgiel to trzecia gwiazda po Marcinie Maciejczaku i Natalii Nykiel, która wystąpi w naszym multimedialnym studiu koncertowym Radia SuperNova. SuperNova LIVE ze zwyciężczynią Eurowizji Junior zbliża się wielkimi krokami. Kiedy i o której oglądać koncert Roksany Węgiel? Wszystkie szczegóły podrzucamy Wam już teraz!

Roksana Węgiel to wyjątkowa i młoda artystka, która ma ogromny talent! Zwyciężczyni Eurowizji Junior jest kolejną gwiazdą, która wystąpi w naszym koncertowym cyklu SuperNova LIVE. Możemy Wam ujawnić, że zaśpiewa na żywo między innymi swój hit Korona, czy ostatni numer, który wydała Kanaryjski. W wyjątkowej oprawie muzycznej Roksana Węgiel zaprezentuje wyjątkowe muzyczne widowisko. Kiedy i o której oglądać koncert Roksany Węgiel?

SuperNova LIVE: pierwsze wideo z koncertu Roksany Węgiel! Musisz je zobaczyć

SuperNova LIVE: Roksana Węgiel z pięknym widowiskiem muzycznym już 19.10.2021!

SuperNova Live: o co chodzi?

SuperNova Live to wyjątkowy cykl koncertów połączonych razem z wywiadami. W naszym multimedialnym studiu będziemy gościć największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, które aktualnie są na topie. Trzecią gwiazdą, która pojawi się na deskach sceny SuperNova Live będzie Roksana Węgiel.

SuperNova LIVE: Roksana Węgiel z największymi hitami. Znasz je wszystkie? [QUIZ]

SuperNova Live: kiedy premiera?

Premiera trzeciego koncertu, na którym pojawi się Roksana Węgiel odbędzie się we wtorek, 19 października 2021 roku, o godzinie 18:00 na www.radiosupernova.pl.