SuperNova LIVE: wyjątkowy koncert Magdy Beredy coraz bliżej. Kiedy i o której?

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS SuperNova LIVE: wyjątkowy koncert Magdy Beredy coraz bliżej. Kiedy i o której?

SuperNova LIVE: wyjątkowy koncert Magdy Beredy coraz bliżej. Kiedy i o której?

2021-11-22 19:31

Magda Bereda to piąta gwiazda po Marcinie Maciejczaku, Natalii Nykiel, Ani Wyszkoni i Roksanie Węgiel, która wystąpi w naszym multimedialnym studiu koncertowym Radia SuperNova. SuperNova LIVE z autorką hitu Bluza w rozmiarze L coraz bliżej. Kiedy i o której oglądać koncert Magdy Beredy? Wszystkie szczegóły podrzucamy Wam już teraz!

Magda Bereda to wyjątkowa i młoda artystka, która ma ogromny talent! Autorka hitu Bluza w rozmiarze L jest kolejną gwiazdą, która wystąpi w naszym koncertowym cyklu SuperNova LIVE. Możemy Wam ujawnić, że zaśpiewa na żywo między innymi swoje największe hity. W wyjątkowej oprawie muzycznej Magda Bereda zaprezentuje wyjątkowe muzyczne widowisko. Kiedy i o której oglądać koncert Magdy Beredy?

Wyjątkowy koncert Magdy Beredy już niebawem w SuperNova LIVE

SuperNova Live: o co chodzi?

SuperNova Live to wyjątkowy cykl koncertów połączonych razem z wywiadami. W naszym multimedialnym studiu będziemy gościć największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, które aktualnie są na topie. Piątą gwiazdą, która pojawi się na deskach sceny SuperNova Live będzie Magda Bereda.

SuperNova Live: kiedy premiera?

Premiera piątego koncertu, na którym pojawi się Magda Bereda odbędzie się już niebawem na naszej stronie internetowej radiosupernova.pl.