SuperNova LIVE: takie koncertu jeszcze nie widzieliście. Na naszej scenie Roksana Węgiel!

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS SuperNova LIVE: takie koncertu jeszcze nie widzieliście. Na naszej scenie Roksana Węgiel!

SuperNova LIVE: takiego koncertu jeszcze nie widzieliście. Na naszej scenie Roksana Węgiel!

2021-10-19 17:50

Już jest! Długo wyczekiwany przez wszystkich fanów Roksany Węgiel koncert w ramach cyklu SuperNova LIVE. To widowisko muzyczne musi obejrzeć absolutnie każdy. Zobaczcie występ młodej i utalentowanej artysty w naszym specjalnym studiu koncertowy Radia SuperNova.

Koncerty SuperNova LIVE będą umilać Wam wspaniałe jesienne chwile. W związku z tym możecie już teraz przygotować sobie kubek gorącej herbaty, bądź kakao i rozsiąść się wygodnie w fotelu lub na kanapie. Przygotowaliśmy specjalnie dla Was na radiosupernova.pl muzyczne widowisko, którego bardzo długo nie zapomnicie. Roksana Węgiel pojawiła się na naszej multimedialnej scenie SuperNova LIVE z ogromną ilością niespodzianek.

SuperNova LIVE - takiego koncertu Roksany Węgiel jeszcze nie widzieliście!

SuperNova LIVE - koncerty

Muzyka na żywo to całkowicie inne doznania. Mamy dla Ciebie gwarantowane emocje i muzyczne widowiska znanych i lubianych gwiazd polskiej sceny muzycznej. SuperNova LIVE to wyjątkowi artyści i wykonania hitów, o których nigdy nie słyszeliście. Wszystkie występy są na żywo i zapierają dech w piersiach.