SuperNova LIVE: Roksana Węgiel z największymi hitami. Znasz je wszystkie? [QUIZ]

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS SuperNova LIVE: Roksana Węgiel z największymi hitami. Znasz je wszystkie? [QUIZ]

SuperNova LIVE: Roksana Węgiel z największymi hitami. Znasz je wszystkie? [QUIZ]

2021-10-12 10:00

Roksana Węgiel to kolejna topowa gwiazda, która wystąpi na scenie SuperNova LIVE. Młoda artystka zaprezentuje swoje największe hity. Jednak czy wszyscy fani dobrze znają jej utwory? Przygotowaliśmy dla Was specjalny quiz, który sprawdzi wiedzę związaną z piosenkami Roksany Węgiel. Koniecznie sprawdźcie, czy zdobędziecie komplet punktów.

Roksana Węgiel to wyjątkowa i młoda wokalistka, która przejmie już niebawem władzę nad sceną SuperNova LIVE. Nasz cykl koncertów rozwija się w niebywałym tempie. W związku z tym, przygotowaliśmy dla Was małą zabawę. Węgiel pojawi się na multimedialnej scenie w studiu koncertowym Radia SuperNova już niebawem. Jednak abyście mogli nucić jej piosenki poprawnie, jesteśmy ciekawi, jak dobrze znacie twórczość zwyciężczyni Eurowizji Junior. Przygotowaliśmy dla Was specjalny quiz.

SuperNova LIVE: pierwsze wideo z koncertu Roksany Węgiel! Musisz je zobaczyć

SuperNova LIVE: Roksana Węgiel zawładnie sceną Radia SuperNova! [TRAILER]

SuperNova LIVE: Roksana Węgiel z największymi hitami. Znasz je wszystkie?

Roksana Węgiel to jedna z najpopularniejszych artystek w naszym kraju. W związku z tym, że piosenkarka wystąpi na naszej scenie SuperNova LIVE, postanowiliśmy przygotować specjalny quiz, który sprawdzi Waszą wiedzę z twórczości Roksany. Jesteście gotowi zmierzyć się z naszymi trudnymi pytaniami? Życzymy Wam powodzenia!

Roksana Węgiel - jak dobrze znasz jej piosenki?

Pytanie 1 z 6
W utworze Anyone I Want to Be, Roksana Węgiel śpiewa: Mam niepokorny stan