SuperNova LIVE - wyjątkowe zdjęcia zza kulis koncertu Roksany Węgiel

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS

SuperNova LIVE: Roksana Węgiel na próbie! Wykonem Korona rozgrzała studio [WIDEO]

2021-10-15 10:00

Roksana Węgiel w trakcie próby do SuperNova LIVE wykonała utwór Korona. Jeden z jej największych hitów, który w liście hitów Super 13 radzi sobie znakomicie. Koniecznie sprawdźcie jak jej poszło. Koncert zwyciężczyni Eurowizji już niebawem!

SuperNova LIVE: Roksana Węgiel na próbie! Wykonem Korona rozgrzała studio. To wyjątkowa sytuacja. Po raz pierwszy prezentujemy Wam w ramach cyklu SuperNova LIVE fragment prosto z próby Roksany Węgiel. Ten wykon przejdzie do historii. Młoda i energetyczna wokalistka rozpaliła do czerwoności studio koncertowe Radia SuperNova. Koniecznie musicie zobaczyć ten urywek. Pełna wersja koncertu do zobaczenia na naszej stronie internetowej www.radiosupernova.pl, już we wtorek, 19 października 2021 roku, punktualnie o godzinie 18:00.

SuperNova LIVE: Roksana Węgiel w przepięknych zdjęciach zza kulis! [GALERIA]

SuperNova LIVE: Roksana Węgiel dała czadu - zobacz wykon Korona z próby!

SuperNova LIVE - koncerty

Muzyka na żywo to całkowicie inne doznania. Mamy dla Ciebie gwarantowane emocje i muzyczne widowiska znanych i lubianych gwiazd polskiej sceny muzycznej. SuperNova LIVE to wyjątkowi artyści i wykonania hitów, o których nigdy nie słyszeliście. Wszystkie występy są na żywo i zapierają dech w piersiach.

Roksana Węgiel - jak dobrze znasz jej piosenki?

Pytanie 1 z 6
W utworze Anyone I Want to Be, Roksana Węgiel śpiewa: Mam niepokorny stan