Roksanana Węgiel - koncert w obiektywie

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS

SuperNova LIVE: Roksana Węgiel i Kanaryjski - po tym wykonie będziesz mieć CIARKI!

2021-10-27 10:00

Roksana Węgiel uwielbia zaskakiwać swoich fanów, ale i nie tylko. Okazało się, że młoda wokalistka postanowiła wykonać na multimedialnej scenie Radia SuperNova swój singiel Kanaryjski. To co działo się w studiu jest nie do opisania! Koniecznie zobaczcie wideo TYLKO na radiosupernova.pl.

Jesień jeszcze nigdy nie była aż tak fascynująca. W 2021 roku na naszej stronie internetowej www.radiosupernova.pl możecie obejrzeć w ramach SuperNova LIVE wyjątkowe koncerty na żywo w multimedialnym studiu Radia SuperNova. Roksana Węgiel jako trzecia gwiazda naszego cyklu, postanowiła zaśpiewać swoje największe hity, które bardzo dobrze znacie z naszej anteny. Artystka wykonała utwór Kanaryjski na żywo i rozgrzała ekipę będącą w studiu! Koniecznie zobaczcie ten wykon, ponieważ ciarki są gwarantowane. A jeżeli jeszcze nie obejrzeliście całego koncertu Natalii Nykiel, to koniecznie nadróbcie to już teraz.

SuperNova LIVE: Roksana Węgiel i Kanaryjski - po tym wykonie będziesz mieć CIARKI!

SuperNova LIVE - koncerty

Muzyka na żywo to całkowicie inne doznania. Mamy dla Ciebie gwarantowane emocje i muzyczne widowiska znanych i lubianych gwiazd polskiej sceny muzycznej. SuperNova LIVE to wyjątkowi artyści i wykonania hitów, o których nigdy nie słyszeliście. Wszystkie występy są na żywo i zapierają dech w piersiach.

Natalia Nykiel - zobacz cały koncert!Marcin Maciejczak - zobacz cały koncert!Roksana Węgiel - zobacz cały koncert!Anna Wyszkoni - premiera koncertu we wtorek, 2 listopada 2021 roku