Marcin Czerwiński w obiektywie

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS

SuperNova LIVE: Marcin Czerwiński w swoim hicie Pod Wiatr. Ciarki gwarantowane!

2021-12-30 10:00

Marcin Czerwiński uwielbia zaskakiwać swoich fanów, ale i nie tylko. Okazało się, że uzdolniony wokalista postanowił wykonać na multimedialnej scenie Radia SuperNova jeden ze swoich utworów Pod Wiatr. To co działo się w studiu jest nie do opisania! Koniecznie zobaczcie wideo TYLKO na radiosupernova.pl.

Jesień jeszcze nigdy nie była aż tak fascynująca. W 2021 roku na naszej stronie internetowej www.radiosupernova.pl możecie obejrzeć w ramach SuperNova LIVE wyjątkowe koncerty na żywo w multimedialnym studiu Radia SuperNova. Marcin Czerwiński jako kolejna gwiazda naszego cyklu, postanowił zaśpiewać swoje największe hity, które bardzo dobrze znacie z naszej anteny. Artysta wykonał utwór Pod Wiatr na żywo i rozgrzała ekipę będącą w studiu! Koniecznie zobaczcie ten wykon, ponieważ ciarki są gwarantowane.

SUPERNOVA LIVE: Marcin Czerwiński w swoim hicie Pod Wiatr. Ciarki gwarantowane!

SuperNova LIVE - koncerty

Muzyka na żywo to całkowicie inne doznania. Mamy dla Ciebie gwarantowane emocje i muzyczne widowiska znanych i lubianych gwiazd polskiej sceny muzycznej. SuperNova LIVE to wyjątkowi artyści i wykonania hitów, o których nigdy nie słyszeliście. Wszystkie występy są na żywo i zapierają dech w piersiach.