SuperNova LIVE: Magda Bereda w szczerej rozmowie z Pawłem Wiszniewskim

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS SuperNova LIVE: Magda Bereda w szczerej rozmowie z Pawłem Wiszniewskim

SuperNova LIVE: Magda Bereda w szczerej rozmowie z Pawłem Wiszniewskim [WYWIAD]

2021-12-17 10:00

Magda Bereda była kolejną gwiazdą, która wystąpiła na naszej multimedialnej scenie w ramach SuperNova LIVE. Oprócz wyjątkowego koncertu, również porozmawiała z Pawłem Wiszniewskim. Gwiazda zdradziła między innymi jakie ma plany na przyszłość.

Magda Bereda była gościem Pawła Wiszniewskiego w trakcie koncertu SuperNova LIVE. Nasz dziennikarz zapytał artystkę między innymi jakie ma plany na przyszłość, a także o najnowsze trendy nie tylko w muzyce, ale również w social mediach. Przypomnijmy, że Bereda wystąpiła na naszej multimedialnej scenie z wyjątkowym widowiskiem. Zaśpiewała swoje największe hity, które bardzo dobrze znacie z anteny Radia SuperNova. Zobaczcie całą rozmowę w materiale wideo poniżej.

SuperNova LIVE: Magda Bereda w szczerej rozmowie z Pawłem Wiszniewskim

SuperNova LIVE - koncerty

Muzyka na żywo to całkowicie inne doznania. Mamy dla Ciebie gwarantowane emocje i muzyczne widowiska znanych i lubianych gwiazd polskiej sceny muzycznej. SuperNova LIVE to wyjątkowi artyści i wykonania hitów, o których nigdy nie słyszeliście. Wszystkie występy są na żywo i zapierają dech w piersiach.