Magda Bereda w SuperNova LIVE

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS

SuperNova LIVE: Magda Bereda rozgrzała do czerwoności utworem Nie wiem Zobacz wideo TYLKO U NAS

2021-12-14 10:00

Magda Bereda uwielbia zaskakiwać swoich fanów, ale i nie tylko. Okazało się, że młoda wokalistka postanowiła wykonać na multimedialnej scenie Radia SuperNova jeden ze swoich utworów Nie wiem. To co działo się w studiu jest nie do opisania! Koniecznie zobaczcie wideo TYLKO na radiosupernova.pl.

Jesień jeszcze nigdy nie była aż tak fascynująca. W 2021 roku na naszej stronie internetowej www.radiosupernova.pl możecie obejrzeć w ramach SuperNova LIVE wyjątkowe koncerty na żywo w multimedialnym studiu Radia SuperNova. Magda Bereda jako kolejna gwiazda naszego cyklu, postanowiła zaśpiewać swoje największe hity, które bardzo dobrze znacie z naszej anteny. Artystka wykonała utwór Nie wiem na żywo i rozgrzała ekipę będącą w studiu! Koniecznie zobaczcie ten wykon, ponieważ ciarki są gwarantowane.

Ten wykon Magdy Beredy to diament! Zobacz jak zaśpiewała swój hit Nie wiem

SuperNova LIVE - koncerty

Muzyka na żywo to całkowicie inne doznania. Mamy dla Ciebie gwarantowane emocje i muzyczne widowiska znanych i lubianych gwiazd polskiej sceny muzycznej. SuperNova LIVE to wyjątkowi artyści i wykonania hitów, o których nigdy nie słyszeliście. Wszystkie występy są na żywo i zapierają dech w piersiach.