SuperNova LIVE: koncert Roksany Węgiel w obiektywie [GALERIA]

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS SuperNova LIVE: koncert Roksany Węgiel w obiektywie [GALERIA]

SuperNova LIVE: koncert Roksany Węgiel w obiektywie [GALERIA]

2021-10-20 14:33

Roksana Węgiel to kolejna gwiazda, która przyjęła nasze zaproszenie do cyklu SuperNova LIVE. Byliśmy w trakcie nagrywania tego muzycznego widowiska z aparatem i uwieczniliśmy na fotkach tą przepiękną chwilę. Koniecznie obejrzyjcie galerię zdjęć z tego wydarzenia.

To było wyjątkowe widowisko muzyczne, które zaprezentował w naszym koncertowym studiu nagraniowym Roksana Węgiel. Młoda wokalistka przyjechała na nagranie z całym zespołem.. Węgiel zaśpiewała swoje największe hity ale również przygotowała specjalną niespodziankę, które absolutnie nikt się nie spodziewał! Zwyciężczyni Eurowizji Junior postanowiła zaprezentować jeden ze swoich hitów w wersji... akustycznej. Zobaczcie galerię zdjęć z koncertu Roksany Węgiel

SuperNova LIVE - koncerty

Muzyka na żywo to całkowicie inne doznania. Mamy dla Ciebie gwarantowane emocje i muzyczne widowiska znanych i lubianych gwiazd polskiej sceny muzycznej. SuperNova LIVE to wyjątkowi artyści i wykonania hitów, o których nigdy nie słyszeliście. Wszystkie występy są na żywo i zapierają dech w piersiach.

SuperNova LIVE - takiego koncertu Roksany Węgiel jeszcze nie widzieliście!