Anna Wyszkoni na backstage SuperNova LIVE

i

Autor: Jakub Adamiak

SuperNova LIVE: koncert Anny Wyszkoni w obiektywie! Zobacz przepiękne zdjęcia zza kulis

2021-10-27 11:00

To czwarty koncert SuperNova LIVE, w trakcie którego wystąpi gwiazda bardzo dobrze Wam znana z anteny Radia SuperNova. Przygotowaliśmy dla Was ekskluzywny materiał zza kulis tego wydarzenia. Koniecznie zobaczcie, co działo się w trakcie nagrywania koncertu Anny Wyszkoni!

SuperNova LIVE to cykl koncertów, w którym biorą udział gwiazdy bardzo dobrze znane z anteny Radia SuperNova. Codziennie słyszycie ich utwory i możecie głosować w naszej wyjątkowej liście hitów Super 13. Tym razem na deskach naszej multimedialnej sceny SuperNova LIVE stanie Anna Wyszkoni i zaprezentuje swoje największe hity. Przygotowaliśmy dla Was małą próbkę tego, co działo się w trakcie sesji nagraniowej w naszym nowoczesnym studiu koncertowym.

SuperNove Horror Story: posłuchaj przerażających historii w Tygodniu Grozy!

SuperNova LIVE - koncerty

Muzyka na żywo to całkowicie inne doznania. Mamy dla Ciebie gwarantowane emocje i muzyczne widowiska znanych i lubianych gwiazd polskiej sceny muzycznej. SuperNova LIVE to wyjątkowi artyści i wykonania hitów, o których nigdy nie słyszeliście. Wszystkie występy są na żywo i zapierają dech w piersiach.

SuperNova LIVE: Pierwsze wideo z koncertu Ani Wyszkoni