SuperNova LIVE: kolejne wideo z koncertu Ani Wyszkoni - artystka tak rozgrzewała się przed wykonem [KULISY]

i

Autor: Jakub Adamiak SuperNova LIVE: kolejne wideo z koncertu Ani Wyszkoni - artystka tak rozgrzewała się przed wykonem [KULISY]

SuperNova LIVE: kolejne wideo z koncertu Ani Wyszkoni - artystka tak rozgrzewała się przed wykonem [KULISY]

2021-10-29 10:00

Ania Wyszkoni wraz ze swoim zespołem postanowiła wykonać swoje największe hity na scenie SuperNova LIVE. Artystka zaprezentowała również utwory w całkowicie innej, koncertowej aranżacji. Zobaczcie kolejne wideo jak wyglądały próby do tego wydarzenia.

SuperNova LIVE to cykl koncertów, w którym biorą udział gwiazdy bardzo dobrze znane z anteny Radia SuperNova. Codziennie słyszycie ich utwory i możecie głosować w naszej wyjątkowej liście hitów Super 13. Tym razem na deskach naszej multimedialnej sceny SuperNova LIVE stanie Anna Wyszkoni i zaprezentuje swoje największe hity. Przygotowaliśmy dla Was małą próbkę tego, co działo się w trakcie sesji nagraniowej w naszym nowoczesnym studiu koncertowym.

SuperNova LIVE: Ania Wyszkoni na naszej scenie - zobacz kulisy koncertu

SuperNova LIVE - koncerty

Muzyka na żywo to całkowicie inne doznania. Mamy dla Ciebie gwarantowane emocje i muzyczne widowiska znanych i lubianych gwiazd polskiej sceny muzycznej. SuperNova LIVE to wyjątkowi artyści i wykonania hitów, o których nigdy nie słyszeliście. Wszystkie występy są na żywo i zapierają dech w piersiach.