SuperNova LIVE: kiedy następny koncert? Kto wystąpi?

i

Autor: Agnieszka Tomczyk SuperNova LIVE: kiedy następny koncert? Kto wystąpi?

SuperNova LIVE: kiedy następny koncert? Kto wystąpi?

2021-10-05 18:27

Drugą gwiazdą, która wystąpiła na naszej multimedialnej scenie SuperNova LIVE był Marcin Maciejczak. Ale to nie koniec muzycznych niespodzianek od Radia SuperNova tej jesieni. Jesteście ciekawi kto wystąpi następny? Kiedy kolejny koncert? Wszystkie szczegóły znajdziecie na radiosupernova.pl.

Spis treści

  1. SuperNova LIVE: kiedy następny koncert?
  2. SuperNova LIVE: kto wystąpi?

SuperNova LIVE: kiedy następny koncert? Kto wystąpi? Na to pytanie szukają odpowiedzi wszyscy, którzy są fanami koncertów na żywo. Jeżeli nie możecie być na występie swoich ulubionych artystów, to nic straconego. SuperNova LIVE to wyjątkowy cykl muzycznych widowisk, na których występują największe gwiazd, które bardzo dobrze znacie z anteny Radia SuperNova. Po Marcinie Maciejczaku przyszedł czas na kolejny występ. Kiedy następny koncert? Kto pojawi się na scenie SuperNova LIVE?

SuperNova LIVE: Marcin Maciejczak ze wspaniałym koncertem na naszej scenie!

SuperNova LIVE: Marcin Maciejczak na żywo na naszej scenie!

SuperNova LIVE: kiedy następny koncert?

Następny koncert w ramach cyklu SuperNova LIVE odbędzie się jeszcze w październiku 2021 roku. Kiedy dokładnie? Odpowiedź na to pytanie jest banalnie prosta. Kolejna odsłona SuperNova LIVE zostanie pokazana na radiosupernova.pl już we wtorek, 19 października 2021 roku.

Roksana Węgiel: jestem zaskoczona dobrym odbiorem Korony. Wydałam singiel po długiej przerwie [WYWIAD]

SuperNova LIVE: kto wystąpi?

Następną gwiazdą, którą zaprosiliśmy do SuperNova LIVE jest zwyciężczyni Eurowizji Junior Roksana Węgiel. Koniecznie musicie być wtedy razem z nami!