SuperNova LIVE: kiedy kolejny koncert? Kto wystąpi?

i

Autor: Kuba Adamiak SuperNova LIVE: kiedy kolejny koncert? Kto wystąpi?

SuperNova LIVE: kiedy kolejny koncert? Kto wystąpi?

2021-12-18 10:00

Ostatnią gwiazdą, która wystąpiła na naszej multimedialnej scenie SuperNova LIVE była Magda Bereda. Ale to nie koniec muzycznych niespodzianek od Radia SuperNova tej zimy. Jesteście ciekawi kto wystąpi następny? Kiedy kolejny koncert? Wszystkie szczegóły znajdziecie na radiosupernova.pl.

SuperNova LIVE: kiedy kolejny koncert? Kto wystąpi? Na to pytanie szukają odpowiedzi wszyscy, którzy są fanami koncertów na żywo. Jeżeli nie możecie być na występie swoich ulubionych artystów, to nic straconego. SuperNova LIVE to wyjątkowy cykl muzycznych widowisk, na których występują największe gwiazd, które bardzo dobrze znacie z anteny Radia SuperNova. Po Marcinie Maciejczaku przyszedł czas na kolejny występ. Kiedy następny koncert? Kto pojawi się na scenie SuperNova LIVE?

Roksana Węgiel: jestem zaskoczona dobrym odbiorem Korony. Wydałam singiel po długiej przerwie [WYWIAD]

Magda Bereda w utworze Niewidzialna. To musisz zobaczyć!

SuperNova LIVE: kiedy następny koncert?

Następny koncert w ramach cyklu SuperNova LIVE odbędzie się jeszcze w grudniu 2021 roku. Kiedy dokładnie? Odpowiedź na to pytanie jest banalnie prosta. Kolejna odsłona SuperNova LIVE zostanie pokazana na radiosupernova.pl już we wtorek, 28 grudnia 2021 roku.

SuperNova LIVE: kto wystąpi?

Następną gwiazdą, którą zaprosiliśmy do SuperNova LIVE jest Marcin Czerwiński. Koniecznie musicie być wtedy razem z nami!