SuperNova LIVE: co wiesz o Natalii Nykiel? Jak dobrze znasz piosenki gwiazdy SuperNova LIVE?

i

Autor: Agnieszka Tomczyk SuperNova LIVE: co wiesz o Natalii Nykiel? Jak dobrze znasz piosenki gwiazdy SuperNova LIVE?

SuperNova LIVE: co wiesz o Natalii Nykiel? Jak dobrze znasz piosenki gwiazdy SuperNova LIVE? [QUIZ]

2021-08-31 10:08

Natalia Nykiel to jedna z gwiazd naszego cyklu SuperNova LIVE. Na multimedialnej scenie w naszym specjalnie wybudowanym studiu będziemy gościć największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Na pierwszy ogień idzie Natalia Nykiel. Jak dobrze znasz piosenki gwiazdy SuperNova LIVE? Sprawdź się w naszym quizie.

SuperNova LIVE: co wiesz o Natalii Nykiel? Jak dobrze znasz piosenki gwiazdy SuperNova LIVE? Natalia Nykiel to pierwsza gwiazda, która wystąpi na naszej scenie w ramach SuperNova LIVE. W specjalnym studiu, które powstało na potrzeby naszego cyklu, będziecie mogli obejrzeć wyjątkowe muzyczne show, które przygotowała dla Was artystka. Jednak czy każdy z Was dobrze zna hity Natalii Nykiel? Postanowiliśmy to sprawdzić. Weź udział w naszym quizie z wiedzy o piosenkach Natalii Nykiel.

SuperNova LIVE: Natalia Nykiel zaprasza na wyjątkowe wydarzenie!

Natalia Nykiel - znasz jej piosenki?

Pytanie 1 z 10
Refren w utworze Bądź duży zaczyna się od słów:

SuperNova LIVE: o co chodzi?

SuperNova LIVE to wyjątkowy cykl koncertów połączonych razem z wywiadami. W naszym multimedialnym studiu będziemy gościć największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, które aktualnie są na topie. Pierwszą gwiazdą, która pojawi się na deskach sceny SuperNova LIVE będzie Natalia Nykiel.

SuperNova LIVE: kiedy premiera?

Premiera pierwszego koncertu, na którym pojawi się Natalia Nykiel już jesienią 2021 roku.

Natalia Nykiel zaprasza na koncert SuperNova LIVE