Super Święty w Radiu SuperNova: to ostatnia szansa na zgarnięcie wymarzonych prezentów!

i

Autor: Radio SuperNova Super Święty w Radiu SuperNova: to ostatnia szansa na zgarnięcie wymarzonych prezentów!

Super Święty w Radiu SuperNova: to ostatnia szansa na zgarnięcie wymarzonych prezentów!

2021-12-20 9:00

To już ostatnia szansa na to, aby zgarnąć wymarzone prezenty na święta od Radia SuperNova. Super Święty ogłasza ostatni tydzień zabawy. Zgłoś się już teraz i nie czekaj do ostatniej chwili. Jak to zrobić? Wyjaśniamy Wam wszystko krok po kroku!

Super Święty w Radiu SuperNova: to ostatnia szansa na zgarnięcie wymarzonych prezentów! To już naprawdę ostatnie chwile aby zgłosić się do naszej wyjątkowej zabawy Super Święty. Nie czekaj na ostatnią chwilę. Zgłoś się już teraz, aby jeszcze przed Bożym Narodzeniem otrzymać swój wymarzony upominek. A może chcesz zrobić bliskiej osobie prezent? Nie ma problemu! Super Święty czyta wszystkie listy, które do niego napiszecie. Wystarczy tylko wypełnić specjalny formularz. Do każdego prezentu dodajemy również 3 pizze Zbójnickie od TelePizzy. Jak to zrobić? Przedstawiamy Wam instrukcję krok po kroku!

Super Święty w Radiu SuperNova: oni wygrali wyjątkowe prezenty!

Magda Bereda w utworze Niewidzialna. To musisz zobaczyć!
Telepizza

i

Autor: Telepizza Link: TelePizza

Super Święty w Radiu SuperNova: jak się zgłosić do zabawy?

To jest ten moment, abyście poznali zasady zabawy Super Święty i możliwości w jaki sposób zgłosić się do nas po wymarzone prezenty. Nasz Mikołaj czeka na Wasze zgłoszenia pod adresem superswiety.radiosupernova.pl. Czekamy na każdego z Was! Gdy tylko oddzwonimy, wystarczy odebrać telefon! Proste? Pewnie, że proste! Do dzieła!

SUPER ŚWIĘTY - ZGŁOŚ SIĘ DO ZABAWY!