Super Święty w Radiu SuperNova: jak się zgłosić do zabawy i wygrać wymarzone prezenty? [ZASADY]

i

Autor: Radio SuperNova Super Święty w Radiu SuperNova: jak się zgłosić do zabawy i wygrać wymarzone prezenty? [ZASADY]

Super Święty w Radiu SuperNova: jak się zgłosić do zabawy i wygrać wymarzone prezenty? [ZASADY]

2021-12-13 10:52

Super Święty to nowa zabawa na antenie Radia SuperNova, w której do zgarnięcia wymarzone prezenty na święta Wystarczy, że zgłosicie się i poczekacie na telefon od naszych prowadzących, a nagrody mogą należeć do Was! Jak się zgłosić do zabawy Super Święty i wygrać? Szczegóły ujawniamy poniżej!

Super Święty w Radiu SuperNova: jak się zgłosić do zabawy i wygrać wymarzone prezenty? Na to pytanie szukają odpowiedzi wszystkie osoby, które nie chcą spóźnić się z kupnem prezentó dla swoich bliski. W Radiu SuperNova jest taka możliwość, aby zgarnąć wymarzone prezenty dla siebie lub rodziny i przyjaciół. Z pomocą przychodzi Super Święty! Potrzebna nowa suszarka do włosów, a może biżuteria dla małżonki, albo perfumy dla męża? Wszystkie listy czytamy, które do nas wysyłacie i... być może niedługo do Was zadzwonimy!

FANKA w szczerym wywiadzie w Radiu SuperNova

Super Święty w Radiu SuperNova: jak się zgłosić do zabawy?

To jest ten moment, abyście poznali zasady zabawy Super Święty i możliwości w jaki sposób zgłosić się do nas po wymarzone prezenty. Nasz Mikołaj czeka na Wasze zgłoszenia pod adresem superswiety.radiosupernova.pl. Czekamy na każdego z Was! Gdy tylko oddzwonimy, wystarczy odebrać telefon! Proste? Pewnie, że proste! Do dzieła!

SUPER ŚWIĘTY - ZGŁOŚ SIĘ DO ZABAWY!

Sonda
Jaki jest Twój wymarzony prezent?