Super Express 30 lat - wyjątkowy koncert Golec uOrkiestra & Groome już jest!

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Super Express 30 lat - wyjątkowy koncert Golec uOrkiestra & Groome już jest!

Super Express 30 lat - wyjątkowy koncert Golec uOrkiestra & Groome już jest!

2021-11-26 17:09

Super Express w 2021 roku obchodzi swoje 30-te urodziny. W związku z tym redakcja postanowiła świętować to przepięknym koncertem Golec uOrkiestra i Groomiego. Imprezę poprowadził Paweł Wiszniewski, szef muzyczny Radia SuperNova. Koniecznie zobaczcie koncert na radiosupernova.pl.

Super Express 30 lat - wyjątkowy koncert Golec uOrkiestra & Groome już jest! 30 lat stania na straży demokracji i patrzenia każdej władzy na ręce. Tak w skrócie można podsumować działalność Super Expressu. Zawsze na straży i zawsze tam, gdzie najważniejsze wydarzenia dla Polski i świata. Super Express w 2021 roku obchodzi swoje 30-te urodziny. W związku ze swoim świętem zapraszamy wszystkich czytelników Super Expressu i radiosupernova.pl na wyjątkowy koncert, który został przygotowany przez naszych kolegów!

30 lat "Super Expressu" na pamiętnych okładkach! Polityczne przełomy, wielkie skandale i spektakularne sukcesy. Pamiętacie je?

30 lat Super Expressu

Pierwsze wydanie Super Expressu miało miejsce w 1991 roku. Dziennik zasłynął z publikacji dotyczącymi afer politycznych i obyczajowych. Kiedy się dziennik pojawił, dodano do tytułu nieoficjalnie słowo "poranny", bo był poranną wersją wielce popularnego "Expressu Wieczornego", od lat pojawiającego się w sprzedaży w Warszawie i okolicach w godzinach popołudniowych.Przez pierwsze cztery miesiące "Express" (własność spółdzielni dziennikarskiej) redagowany był przez zespół "Expressu Wieczornego" (należącego do likwidowanego koncernu komunistycznego RSW Prasa - Książka - Ruch). Redaktorem naczelnym obu gazet był wybrany przez zespół Andrzej Bunn, dawniej kierownik działu sportowego "EW".Całą historię przeczytacie w artykule: 30 lat od pierwszego wcielenia naszej gazety. "Express" (poranny) utorował drogę "Super Expressowi"

QUIZ. Te nagłówki "Super Expressu" stały się legendarne. Pamiętasz je?

Pytanie 1 z 15
Na koniec dobre wieści! Dokończ:
QUIZ na 30-lecie Super Expressu