Sobel w najnowszym singlu Magiery

i

Autor: Materiały prasowe Sony Music Sobel w najnowszym singlu Magiery

Sobel w najnowszym singlu Magiery. Koniecznie posłuchajcie!

2021-08-05 15:04

Magiera zdradza kolejny singiel ze swojej nadchodzącej płyty FEAT.. Tym razem producentowi towarzyszy jeden z najbardziej obiecujących artystów młodego pokolenia – Sobel. Efektem ich współpracy jest wakacyjny utwór Drobna zabawa.

Drobna zabawa to szósty po Całe życie uczą mnie kontroli, Balladce, Naszyjniku, Polityce i Na już singiel promujący krążek FEAT. Teledysk do utworu zrealizował utalentowany Ngoc Hien Dinh. To kolejny już raz - inna historia, inna energia i odmienne muzyczne rewiry. Od początku przyświecała mi myśl, by ta płyta była zróżnicowana - mówi o albumie FEAT. Magiera - Chciałem też wyjść ze swojej strefy komfortu i zmierzyć się z takim rodzajem muzyki, którego wcześniej nie miałem okazji produkować… No ale sami powiedzcie - czy płyta producencka nie jest właśnie od tego, by takie marzenia spełnić?. Producent zapewnia, że nigdy nie twierdził, że FEAT. będzie w stu procentach płytą hip-hopową: Jeden procent zostawiłem sobie na totalne szaleństwo i ,Drobna zabawa to jest właśnie to. Nie będzie ciężkich rozkmin czy hardcorowego klimatu. Będzie za to wakacyjnie, lekko i niezobowiązująco.

B.R.O o współpracy z Ekipą i swoim nowym singlu

Singiel Drobna zabawa jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych. Jednocześnie przypominamy, że na stronie: nowaplyta.pl/magiera dostępny jest preorder limitowanej edycji, który zawiera: dodatkowe numery, wlepy, autograf oraz specjalny dodatek, który ujawnimy już wkrótce! Nie zwlekajcie z zamówieniami, nakład prawie wyczerpany.