Ślub od pierwszego wejrzenia

i

Autor: screen z Instagram/slubodpierwszegowejrzenia_tvn

PROGRAMY

Ślub od pierwszego wejrzenia 2023 - kiedy powtórka? Gdzie oglądać?

2023-11-15 10:53

Ślub od pierwszego wejrzenia zawitał na antenie TVN z 9. sezonem. Uczestnicy po raz kolejny postanowili zaufać ekspertom i oddali w ich ręce wybór małżonka. Kiedy oglądać nowe odcinki programu? Gdzie obejrzeć powtórkę, gdy przegapiło się premierę? Odpowiadamy.

Ślub od pierwszego wejrzenia 9 - gdzie oglądać? Kiedy powtórki? Takie pytania zadają sobie fani programu. Ślub od pierwszego wejrzenia gości na antenie TVN od 2016 roku. W każdej edycji uczestnicy programu zdają się na ekspertów w wyborze małżonka. O tym z kim pojawią się na ślubnym kobiercu, dowiadują się dopiero w Urzędzie Stanu Cywilnego, gdzie czekają już na nich wszyscy goście i urzędnik. Na przestrzeni kolejnych odcinków relacjonowane są pierwsze dni małżeństw uczestników, a po miesiącu wspólnego życia decydują się na to czy zostają ze sobą, czy jednak biorą rozwód. We wtorek 5 września 2023 roku ruszyła kolejna, w sumie już 9. edycja Ślubu od pierwszego wejrzenia. Kiedy i o której oglądać nowe odcinki? Gdzie transmitowane są powtórki? To warto wiedzieć, by nie przegapić żadnego odcinka nowej edycji programu.

Sylwia Grzeszczak - Czuję, że robię to co chcę I SuperStar

Ślub od pierwszego wejrzenia - TRANSMISJA TV

Kiedy i gdzie oglądać nowe odcinki Ślub od pierwszego wejrzenia? Program można oglądać od 5 września 2023 w każdy wtorek na antenie TVN. Start godzina 21:35.

ZOBACZ TAKŻE: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Była uczestniczka srogo o twórcach programu - poszło o Kingę!

Ślub od pierwszego wejrzenia - POWTÓRKI

Ślub od pierwszego wejrzenia to budzący ogromne emocje miłosny eksperyment. Co jeśli przegapiłeś premierowy odcinek? Nic straconego. Powtórkę Ślubu od pierwszego wejrzenia można obejrzeć w serwisie Player.pl lub w soboty o godzinie 15:15 na antenie TVN.

Sonda
Lubisz program "Ślub od pierwszego wejrzenia"?
Listen on Spreaker.