NOWOŚĆ W TV

Żony Warszawy - obsada, zwiastun. Kiedy premierowe odcinki w TV?

2023-11-15 14:18

The Real Housewives. Żony Warszawy to nowy program, który zagościł na antenie Polsatu w środę 6 września. W wielu odcinkach ukazuje on prawdziwe życie bogatych warszawianek, dla których udział w telewizyjnym show jest bez wątpienia nowym wyzwaniem. Kim są uczestniczki programu? Kiedy oglądać nowość w TV? Sprawdźcie najważniejsze szczegóły.

Spis treści

  1. Żony Warszawy - uczestniczki
  2. Żony Warszawy - kiedy w TV, POWTÓRKA

O czym jest nowy program Żony Warszawy? Jesienna ramówka Telewizji Polsat 2023 cieszyła się ogromną popularnością, jeszcze przed premierami najnowszych seriali i programów rozrywkowych. Oprócz produkcji, które od lat goszczą na antenie, przyszła także pora na nowości. Jednym z najświeższych programów jest "The Real Housewives. Żony Warszawy". Rality-show pokazuje prawdziwe życie bogatych warszawianek, dla których udział w programie jest zupełnie nowym wyzwaniem. Kamera już od pierwszego odcinka pozwala widzom  Polsatu poznać osiem uczestniczek, które osiągnęły w życiu zawodowy sukces. Są wśród nich kobiety biznesu z różnych branż - kosmetycznej, hotelarskiej, czy nawet medycznej.

Szybkie pytania - Doda

Żony Warszawy - uczestniczki

Kim są uczestniczki "The Real Housewives. Żony Warszawy"? Osiem kobiet, które są niesamowicie bogate i prowadzą luksusowe życie, a wszystko dlatego, że udało im się odnieść sukces. Uczestniczkami programu "Żony Warszawy" są:

  • Anita Kuś-Munsanje - wraz z mężem prowadzi największą klinikę medycyny estetycznej w Dublinie. Jest pasjonatką i znawczynią mody, a swoją wiedzą na ten temat chętnie dzieli się w mediach społecznościowych.
  • Magda Pyć-Leszczuk - mocno stąpająca po ziemi kobieta biznesu. Na co dzień właścicielka warszawskiej agencji reklamowej. Autorka książki i projektu "Świadoma Bogini. Jak zdobyć wszystko i być szczęśliwą". Jej mąż to były oficer marynarki handlowej, a obecnie właściciel firmy zajmującej się zarządzaniem i realizacją projektów przemysłowych
  • Barbara Sobczak - światowej sławy lekarka implantolog i bizneswoman, która jest właścicielką klinik w Warszawie i Dubaju. Opracowała autorskie i przełomowe metody leczenia, które stosuje z wielkimi sukcesami. Jest też autorką publikacji medycznych z dziedziny implantologii i międzynarodowym wykładowcą.
  • Anna Szubierajska - właścicielka luksusowego hotelu na Mazurach, a dodatkowo razem z mężem prowadzi także działalność deweloperską. Ze swoją przyjaciółką uwielbia robić spontaniczne wypady na Lazurowe Wybrzeże.
  • Monika Żochowska - twórczyni wielu innowacyjnych i opatentowanych produktów kosmetycznych, które odniosły sukces wśród milionów użytkowniczek w ponad 60 krajach. Luksusowe jest nie tylko jej życie, ale i pasja, którą są diamenty - jest certyfikowanym znawcą i właścicielką firmy specjalizującej się w diamentach inwestycyjnych i personalizowanej biżuterii.
  • Sara Koślińska - bizneswoman z branży technologicznej z dyplomem Harwardu. Prowadzi firmę działającą w obszarze technologii finansowych, której głównym produktem jest aplikacja inwestycyjna Limitless dla banków i firm ubezpieczeniowych chcących zaangażować młodych klientów.
  • Kasia Przydryga - fotografka, która robi zdjęcia dziecięcej mody, reklamujące ekskluzywne hotele i marki. Tworzy też pokazy mody dziecięcej. Współpracowała między innymi z: Dolce & Gabbana, Monnalisa, Kardashian Kids, Apart, Stefano Cavalleri, Elsy czy Maa Shoes. 
  • Monika Goździalska - ma cztery psy. Założycielka Petgram, unikalnej na polskim rynku aplikacji będącej połączeniem lokalizatora GPS i sieci społecznościowej dedykowanej właścicielom zwierząt. Instagramerka i tiktokerka występująca pod nickiem Princzypessa. Wydała książkę "Skandaliczne życie modelek".

Warto również wiedzieć, że w programie pojawi się także Anna Wrońska, żona rapera Jurasa i mama trzyletniego Oriona. Przyjaciółka Housewives od piętnastu lat rozwija swoją karierę zawodową w branży mody luksusowe. Jest autorką e-booków i podcastów o biznesie w branży mody, rozwijaniu kariery i niezależności finansowej kobiet. Kocha podróże i piękne miejsca. Zdjęcia wszystkich uczestniczek "Żony Warszawy" znajdziecie na górze naszego artykułu.

Żony Warszawy - kiedy w TV, POWTÓRKA

Kiedy oglądać "The Real Housewives. Żony Warszawy" w Polsacie? Nowy program emitowany jest w każdą środę o godzinie 22:10. Powtórki Żony Warszawy będzie można oglądać na Polsat 2 w piątki o godzinie 22:00.

Sonda
Będziesz oglądać nowy program "Żony Warszawy"?