Sławomir Świerzyński z Bayer Full

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Sławomir Świerzyński z Bayer Full

gwiazdy

Sławomir Świerzyński - lider Bayer Full bez tajemnic. Najważniejsze informacje

2023-11-21 11:54

Sławomir Świerzyński to lider i wokalista zespołu Bayer Full. Bezapelacyjny przedstawiciel nurtu disco polo, były członek Polskiego Stronnictwa Ludowego, a także osobowość telewizyjna. Ile lat ma Sławomir Świerzyński? Jak zaczęła się jego przygoda z muzyką? Najważniejsze informacje o wokaliście, znajdziecie poniżej.

Sławomir Świerzyński Bayer Full - wiek, wzrost, żona, dzieci, majątek, piosenki, Instagram. Takich informacji najczęściej poszukują Polacy w sieci. Sławomir Świerzyński to lider i wokalista znanego zespołu disco polo Bayer Full, który sam założył w 1984 roku. Jako ciekawostkę warto dodać, że Bayer Full jest najstarszym i jednym z najpopularniejszych zespołów nurtu polskiej muzyki tanecznej. Choć początkowo grupa występowała wyłącznie na weselach, przeglądach i festiwalach, to później przerodziło się to w głośną karierę. W 1991 roku zespół Bayer Full podpisał swój pierwszy kontrakt płytowy, a dwa lata później bo w 1993, piosenka Moja muzyka była emitowana na antenie TVP1 w programie muzycznym Muzyczna Jedynka.

Zenek Martyniuk poprawił urodę. Król disco polo lśni na nowo!

MiłyPan, Defis i Topky dają czadu na antenie Radia SuperNova. Prapremiera hitu Jeden taniec jedna noc

Sławomir Świerzyński - wiek, wzrost

Ile lat ma lider Bayer Full - Sławomir Świerzyński? Artysta urodził się 15 października 1961 roku w Gostyninie, więc jak łatwo można obliczyć w 2023 roku skończył 62 lata. Ile ma wzrostu? Takiej informacji nie znajdziemy jednak w sieci.

Sławomir Świerzyński - żona, dzieci

Sławomir Świerzyński jest żonaty z Renatą, z którą ma dwóch synów - Damiana i Sebastiana, a także córkę Nikolę. Jego dzieci założyły w 2016 roku zespół Baby Full, który wykonuje muzykę disco polo. Wcześniej okazjonalnie występowali w chórkach przy ojcu.

Sławomir Świerzyński - majątek

Majątek Sławomira Świerzyńskiego z Bayer Full interesuje wiele osób. Oczywiście dokładna informacja na ten temat nie jest nigdzie dostępna, jednak jak można się domyślać, lider zespołu disco polo przez lata swojej kariery z pewnością dorobił się niemałych pieniędzy. Majątek Sławomira Świerzyńskiego wyliczany jest nawet na kilkadziesiąt milionów złotych!

Co robili zanim byli sławni? Nie zgadniecie gdzie pracował Marcin Miller, Cleo i inni

Sławomir Świerzyński - piosenki Bayer Full

Zespół Bayer Full dorobił się w swojej karierze wielu przebojów. Do najpopularniejszych kawałków należą utwory takie jak:

  • Majteczki w kropeczki
  • Blondyneczka
  • Wszyscy Polacy
  • O Karolino
  • Chcę żyć
  • Szalona blondynka
  • Niespodziewanie
  • To wesele

Sławomir Świerzyński - Instagram

Wiele osób poszukuje Sławomira Świerzyńskiego w mediach społecznościowych. Co prawda na Instagramie widnieje konto @slawomirswierzynski jednak nie wiemy czy jest to oficjalny profil artysty, ponieważ poza zdjęciem profilowym, nic tam nie ma. Jednak wpisując w lupkę @bayerfull znjadziemy oficjalny profil zespołu na Instagramie, a także na Facebooku.

Zenek Martyniuk, Marcin Miller czy Karol Zawrotniak. Którą gwiazdą disco polo jesteś? [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Jeśli obiad to:
Listen to "Kwiat Jabłoni: stanąłem na kiedyś na klocek Lego. DZIEJE SIĘ" on Spreaker.