Sławomir Zapała

i

Autor: MAREK KUDELSKI / SUPER EXPRESS

Sławomir i jego Miłość w Zakopanem po francusku. Obok tej wersji nie da się przejść obojętnie!

2022-04-20 10:45

Miłość w Zakopanem to najpopularniejsza piosenka Sławomira, która od 2017 roku podbija playlisty wielu osób i rządzi na koncertach, weselach, a także innych imprezach. Zastanawialiście się kiedykolwiek, jak brzmiałby ten hit w wersji po francusku? Obok tego nagrania nie da się przejść obojętnie. Przekonajcie się sami!

Sławomir Zapała to jeden z popularniejszych piosenkarzy branży disco polo. Mało kto wie, że artysta jest też aktorem i ma na swoim koncie role w wielu filmach i serialach, a także można było go oglądać w kilku programach telewizyjnych. Brał udział w szóstej edycji tanecznego show Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami, był uczestnikiem siódmej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, a także wraz ze swoją żoną Kajrą zasiedli na fotelach w programie The Story of My Life. Historia naszego życia. To jednak nie koniec! Sławomir występował także w wielu reklamach, a także prowadził muzyczny teleturniej Big Music Quiz.

W karierze Sławomira był jednak moment, kiedy to zdobył największą popularność. Mowa o piosence Miłość w Zakopanem, która miała swoją premierę w 2017 roku. Singiel zdobył certyfikowaną poczwórną diamentową płytę, dotarł do czwartego miejsca na liście najczęściej odtwarzanych piosenek w polskich radiostacjach, a w dodatku notuje ponad 240 milionów odsłon na samym YouTube!

Sonda
Lubisz piosenkę Miłość w Zakopanem?

Miłość w Zakopanem - wersja po francusku

Miłość w Zakopanem po francusku? Czemu nie! Takiej wersji nie spodziewał się nawet sam autor hitowego kawałka, który od 2017 roku podbija branżę disco polo. Jak do tego doszło? Otóż Mattia Rosinski i jego brat Elie tworzą muzyczny zespół BeMy. Dzięki swojej ogromnej miłości do muzyki, uwielbiają tworzyć francuskie covery z polskich hitów. Na ich TikTokowym profilu znaleźć można między innymi najpopularniejszy numer Sanah - Szampan, Dżem - Wehikuł czasu, a nawet Przez twe oczy zielone od Zenka Martyniuka. Teraz przyszła pora na Miłość w Zakopanem, która wygenerowała pod ich coverem ponad milion odsłon. Sławomir mocno zaskoczył się obrotem sprawy i pogratulował chłopakom występu:

- Cześć tu Sławomir. Miłość po francusku!!! ? Gratulacje i pozdrowienia z Polski

Poniżej możecie posłuchać, jak Miłość w Zakopanem brzmi po francusku. Będziecie zaskoczeni i zachwyceni!

Sławomir - Co jadł w Tajlandii? (Szybkie Pytania)