Skolim przyprowadził na wywiad uroczą koleżankę. Jest nią... KURA!

i

Autor: screen z YouTube: SKOLIM Official, Radio SuperNova Skolim przyprowadził na wywiad uroczą koleżankę. Jest nią... KURA!

Skolim przyprowadził na wywiad uroczą koleżankę. Jest nią... KURA!

2023-02-20 15:44

Skolim przyprowadził do Radia SuperNova koleżankę. To bardzo urocza, spokojna i przyjazna istota, która oczarowała dosłownie wszystkich! Mowa o kurze, która odwiedziła nas ze względu na rozpoczynający się konkurs na Najfajniejszego Zwierzaka w Polsce. Sprawdźcie szczegóły, tylko uwaga - oglądając kurę Skolima można się zauroczyć!

Konrad Skolimowski, znany wszystkim jako Skolim to prawdziwy król latino i disco polo. Jego kawałki notują miliony odsłon w sieci, a wyników które osiąga, może mu pozazdrościć niejedna gwiazda z różnych dziedzin polskiej muzyki. Artysta szturmem podbił branżę muzyczną hitami takimi jak: Wyglądasz idealnie, Nie dzwoń do mnie mała, czy też numerem Kiss Me Baby, który zgłosił do preselekcji na Eurowizję 2023. Mimo prężnie rozwijającej kariery znalazł chwilę i wpadł do Radia SuperNova, by udzielić nam wywiadu o zwierzakach, ze względu na nasz najnowszy konkurs "Najfajniejszy Zwierzak w Polsce". W związku z tym do studia w Warszawie przyprowadził swoją uroczą i przemiłą koleżankę KURĘ, której nasi słuchacze nadali imię Idea. Całe antenowe wejście w wersji wideo możecie obejrzeć poniżej!

Skolim wpadł do Radia SuperNova z ... kurą / wejście antenowe
Sonda
Lubisz Skolima?
Listen to "Wybieramy pupila dla siebie i swojej rodziny" on Spreaker.