Skolim

i

Autor: screen z YouTube/SKOLIM official

Skolim nie dostał się na Eurowizję 2023. Wkurzony odpowiada "taka jest Polska"

2023-02-16 16:03

Poznaliśmy listę dziesięciu artystów, którzy zakwalifikowali się do polskich preselekcji na Eurowizję 2023. Wśród nich nie ma Skolima, który wysłał na casting swoje zgłoszenie z piosenką "Kiss me Baby". Fani artysty żądają dla niego dzikiej karty i nie dowierzają, że nie dostał się dalej. Artysta nie przeszedł obok tego obojętnie!

Konrad Skolimowski znany wszystkim jako Skolim, zgłosił swoją piosenkę do eurowizyjnych preselekcji. Mowa o numerze "Kiss me Baby", który wygenerował na samym YouTube ponad 29 milionów odsłon i jest totalnym hitem na TikToku! Wiele osób myślało, że król disco i latino, zakwalifikuje się do kolejnego etapu i w maju wyjedzie do Wielkiej Brytanii żeby reprezentować nasz kraj na 67. Konkursie Piosenki Eurowizji w Liverpoolu. Tak się jednak nie stało. Prowadzący program "Pytanie na Śniadanie" ogłosili 15 lutego listę 10. uczestników, którzy powalczą o bilet na Eurowizję 2023 już 26 lutego podczas koncertu Tu Bije Serce Europy - Wybieramy HIT na Eurowizję. Na liście znaleźli się: Alicja Szemplińska, Blanka, Ahlena, Dominik Dudek, Felivers, Yan Majewski, Maja Hyży, Kuba Szmajkowski, Jann i Natasza.

ZOBACZ TAKŻE: Skolim zaczynał karierę w Disco Star. Jurorzy byli mocno na NIE!

Szybkie Pytania - Skolim

Skolim nie dostał się na Eurowizję 2023

Wyniki polskich preselekcji są już znane i jak już wiemy, Skolim nie jedzie na Eurowizję 2023. Decyzja jurorów nie spodobała się jego fanom, którzy żądają aby król latino dostał dziką kartę, która umożliwi mu wzięcie udziału w koncercie 26 lutego. Obok decyzji Telewizji Polskiej, nie przeszedł obojętnie także Skolim. Artysta odpowiedział na komentarz fana, który na Facebooku Bądźmy razem TVP, brzmi:

masakra, słaby wybór poza Alicją Szemplińską, to nikogo tu nie widzę. Gdzie Skolim? Powinien dostać szansę i się znaleźć w gronie i w eliminacjach. Dzika karta dla skolima TVP powinna mu przyzna, a nie go odrzucać.

Wokalista na pewno w duchu ucieszył się, że fani go wspierają i skomentował słowa internauty następująco:

- Dziękuję za te słowa. Mój jeden utwór ma więcej wyświetleń niż cała 10 wykonawców. Cóż, taka jest Polska.

Komentarz został jednak usunięty. Być może artysta napisał go pod wpływem emocji, a później postanowił usunąć swoje słowa, które mogły urazić uczestników, którzy zapisali się na liście 10. uczestników polskich preselekcji. A Wy chcielibyście żeby Skolim pojechał na Eurowizję? Dajcie nam znać w sondzie poniżej.

Sonda
Czy Skolim powinien jechać na Eurowizję 2023?