Szybkie Pytania - Zakopower

i

Autor: Radio SuperNova Szybkie Pytania - Zakopower

Sebastian Karpiel-Bułecka - co przeraża go w śliwowicy? Będziecie w szoku! [WIDEO]

2022-09-15 12:47

Szybkie Pytania to program, w których nie ma błędnych odpowiedzi. Kolejnym gościem formatu jest Sebastian Karpiel-Bułecka, czyli znany i lubiany wokalista, którego polska publiczność kojarzy z zespołu Zakopower. Co przeraża go w śliwowicy? Przekonajcie się jaki naprawdę jest Sebastian Karpiel-Bułecka!

Sebastian Karpiel-Bułecka to góral z krwi i kości. Choć z wykształcenia jest architektem, to muzyka zdecydowanie wygrała w jego życiu. Artysta nie tylko jest muzykiem, ale także potrafi grać na skrzypcach. Na co dzień związany jest z zespołem Zakopower, który zresztą sam stworzył w 2005 roku. Grupa wykonuje muzykę folkową z elementami rocka i jazzu, ciesząc się przy tym sporą popularnością. Oprócz muzyki Sebastian Karpiel-Bułecka jest także miłośnikiem skoków narciarskich, ponieważ właśnie na nich się wychował. Dawniej należał nawet do jednego klubu, związanego właśnie z tym sportem, lecz muzyka wygrała i poprowadziła go dalej przez życie. Artysta nie odciął sie jednak na dobre od skoków. Jego głos często można usłyszeć w studiu na antenie TVN i w serwisie Player, gdzie komentuje zawody Pucharu Świata w Skokach Narciarskich.

Czyja to piosenka? Sprawdź czy odgadniesz wykonawcę po samym tytule!

Pytanie 1 z 10
Piosenkę "Lepiej mieć" śpiewa:

Sebastian Karpiel-Bułecka - Szybkie Pytania

Sebastian Karpiel-Bułecka to gość kolejnego odcinka Szybkich Pytań. Artysta przed naszymi kamerami odpowiedział na wiele pytań, które jasno pokazują - jaki jest naprawdę. Zastanawiacie się co przeraża go w śliwowicy, o jakiej chwili będzie zawsze pamiętać? Czy łatwo wyprowadzić go z równowagi i na co marnuje najwięcej czasu? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poznacie w wideo poniżej. Paweł Wiszniewski nieźle go przepytał!

Szybkie pytania - Zakopower